iOS 12 Beta'da "Artık yeni bir iOS güncellemesi var" bildirimini alan iPhone kullanıcıları

Güncelleme 2: Apple, güncelleme bildirimi sorununu düzelten iOS 12 Geliştirici Beta 12 güncellemesini yayınladı. Şimdi her şey yolunda.

İPhone'unuzda iOS 12 Beta Profili yüklüyse, Beta 12 güncellemesini indirmek ve yüklemek için Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme bölümüne gidin. Değilse, iOS 12 Beta 12 IPSW aygıt yazılımını indirin ve iTunes aracılığıyla manuel olarak kurun.

Güncelleme: Daha da kötüye gidiyor. Güncelleme açılır penceresi artık Bildirim Merkezi'ni her kapattığınızda veya iPhone'unuzun kilidini iOS 12 Beta 11'de her açışınızda gösteriyor. Sorunu geçici olarak düzeltecek bir çözüm de yok. Sanırım Apple bunu sunucu tarafında veya yeni bir Beta sürümüyle düzeltecek.

Cihazlarında iOS 12 Beta çalıştıran birçok iPhone kullanıcısı, "Artık yeni bir iOS güncellemesi mevcut. Lütfen iOS 12 beta sürümünden güncelleyin. "

İOS güncelleme bildirimi hem iOS 12 Developer Beta hem de Public Beta kullanıcılarına gönderiliyor. Ancak, Yazılım Güncelleme ayarları aracılığıyla bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmek, mevcut herhangi bir yeni güncellemeyi göstermez.

Güncelleme bildirimini ilk olarak iPhone X'imizde iOS 12 Beta 9'da aldım; Ben reddettim. Birkaç saat sonra Apple, iOS 12 Beta 10'u piyasaya sürdü. Bildirimin Beta 10 ile ilgili olup olmadığını merak ettim, ancak iOS güncelleme bildirimi Beta 10'u yükledikten hemen sonra tekrar geldi. Yani, burada başka bir şey pişiriliyor.

Genel olarak Apple, "Yeni bir iOS güncellemesi artık mevcut" şeklinde bir uyarı gönderir; bu, cihazınızdaki iOS beta sürümünün sona erdiği ve güncellemeniz gerektiği anlamına gelir. Bununla birlikte, iPhone X'imiz zaten iOS 12 Beta 10'u çalıştırıyor ve Apple'ın sunduğu daha yeni bir iOS 12 Beta sürümü yok.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir