İPhone ve iPad'de App Store'dan Satın Alınan Uygulama Geçmişi Nasıl Silinir

Apple, tüm uygulama satın alma geçmişinizi Apple Kimliği hesabınıza kaydeder. App Store’dan indirdiğiniz ücretsiz uygulamalar bile hesabınıza satın alma olarak kaydedilir. Ancak satın alınan tüm uygulamaların geçmişini App Store’dan silebilir misiniz? Hayır .

Apple, iPhone veya iPad’inizde satın alınan uygulama geçmişini silme seçeneği sunmaz. App Store’dan bir uygulama indirdikten sonra, satın alma olarak Apple Kimliği hesabınıza sonsuza kadar kaydedilir. Ancak satın aldıklarınızı gizleyebilirsiniz .

App Store’dan satın alınan uygulamaları Gizleyebilir ve Gösterebilirsiniz. Bu, iOS cihazınızda satın alınan uygulama geçmişini kaldırmaya en yakın olanıdır.

İPhone ve iPad’de Uygulama Satın Alma Geçmişi Nasıl Gizlenir

  1. App Store uygulamasını açın ve Bugün ekranına gidin.
  2. Dokunmak veya ekranın sağ üst köşesindeki hesap fotoğrafınız.
  3. Hesap ekranından Satın Alınanlar’ı seçin »ardından Satın Aldıklarım’a dokunun.
  4. Gizlemek istediğiniz uygulamayı bulun , ardından sola kaydırın ve Gizle’ye dokunun.

Bu kadar. Uygulama Satın Alma İşleminiz artık gizlendi. Silmek istediğiniz tüm uygulamaları satın aldığınız uygulama geçmişinden gizlemek için yukarıdaki 4. Adımı tekrarlayın.

İpucu: Satın alınan geçmişten kaldırdığınız bir uygulamayı göstermek ve yeniden indirmek için, App Store hesap sayfasına gidin »Adınız’a dokunun» aşağı kaydırın ve bulut bölümünde iTunes altında Gizli Satın Alımlar’a dokunun »ve son olarak öğesine dokunun. yeniden indirmek istediğiniz uygulama için.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir