İOS 11.4 pil boşaltma sorunu nasıl giderilir

İPhone ve iPad cihazları için iOS 11.4 güncellemesi, herkesin heyecan duyduğu harika bir yeni özellik getiriyor: iCloud’daki Mesajlar. Ancak iOS 11.4 güncellemesinde bundan çok daha değerli bir şey buluyoruz – performans iyileştirmeleri .

iOS 11.4, iOS cihazınızın genel performansını önemli ölçüde artırır. İPhone X’imiz hiç bu kadar hızlı olmamıştı ve telefonun hareket sisteminde de kimsenin bahsetmediği küçük iyileştirmeler var. Ve pil? Eh, iOS 11.4 pil ömrü , cihazlarımızda gördüğümüz en iyisidir. Ancak elbette, her cihazda aynı uygulama grubu yüklü değildir ve bu nedenle pil ömrü her biri için farklılık gösterecektir.

Reddit’te ve diğer Apple kullanıcı forumlarında iOS 11.4 pil boşaltma sorunları hakkında çok sayıda rapor var. İOS 11.4’ün pil sorunlarına neden olduğunu kesinlikle kabul etmiyoruz çünkü incelememizde mükemmel bulduk. İlk beta çıktığından beri iOS 11.4 kullanıyoruz ve altı beta sürümünün hepsinde iyi performans gösterdi ve şimdi son sürüm daha da iyi.

[eckosc_full_width_block]

[/ eckosc_full_width_block]

Her neyse, bu yaygın bir iOS 11.4 sorunu olduğundan ve birçok kullanıcı iOS 11.4’teki kötü pil ömründen şikayet ediyor. İPhone veya iPad’inizdeki pil yedeklemesini iyileştirmek için deneyebileceğiniz bazı düzeltmeler.

İOS 11.4 pil boşaltma sorunu nasıl giderilir

İOS 11.4’te Konum Servisleri’nin devre dışı bırakılmasının bazı iPhone kullanıcıları için pilin bitmesi sorununu çözdüğü bildiriliyor. Belki de bir iOS 11.4 hatası veya kullanıcıların telefonunda yüklü olan ve konum hizmetlerini aşırı kullanan, dolayısıyla pilin bitmesine neden olan bir uygulamadır. Her iki durumda da, iOS 11.4 pil boşaltma sorununuzu düzeltmek için bunu deneyebilirsiniz.

  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Gizlilik’i ve ardından sonraki ekranda Konum Servisleri’ni seçin.
  3. Konum Servisleri için geçişi kapatın.
  4. Bir onay diyaloğu göreceksiniz, Kapat’a dokunun.

Bu kadar. İOS 11.4 çalıştıran iPhone’unuzdaki pilin bitmesi sorununu çözmelidir. Değilse, aşağıda belirtilen genel düzeltmeleri deneyin:

Yukarıdaki düzeltmelerin, iPhone’unuzda iOS 11.4’ün neden olduğu pil boşaltma sorununu çözmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Değilse, telefonunuzu sıfırlayın . Pil ömrünü uzatır.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir