İOS 12 Beta 2 nasıl indirilir

İOS 12 Beta 2 şu anda çıktı ve desteklenen tüm iPhone ve iPad cihazları için indirilebilir. Güncelleme hala yalnızca geliştiriciler tarafından kullanılabilir, ancak bir geliştirici hesabı olmadan da indirebilirsiniz.

İOS 12 uyumlu bir cihazınız varsa, iOS 12 Beta 2’yi bilgisayarınıza iOS 12 Beta Profilini yükleyerek veya IPSW üretici yazılımı dosyasını indirip iTunes aracılığıyla yükleyerek indirebilirsiniz.

İOS 12 Beta profil yöntemi çok daha basit ve anlaşılırdır, tek yapmanız gereken beta yapılandırma profilini yüklemek ve ardından Ayarlar »Genel» Yazılım Güncellemesi’nden güncellemeleri kontrol etmektir. Aşağıdaki iOS 12 Beta profil indirme bağlantısını edinebilirsiniz:

→ İndirme bağlantısı: iOS 12 Beta Profili (8.82 KB)

└ Mobil cihazlarda kolay giriş için kısa indirme URL’si: goo.gl/aT2VwL (büyük / küçük harfe duyarlı)

Yukarıdaki bağlantıyı iPhone’unuzda Safari tarayıcısında açın ve buradan iOS 12 Beta profilini indirin. İndirdikten sonra, konfigürasyon profilini kurmak için ekrandaki talimatları izleyin. Ardından iOS 12 Beta 2’yi indirmek için Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme’ye gidin.

Bizim gibi biriyseniz, iOS güncellemelerini iTunes aracılığıyla bir bilgisayar kullanarak yüklemeyi tercih eden. Aşağıdaki indirme bağlantılarından iOS 12 Beta 2 IPSW aygıt yazılımı dosyalarını edinebilirsiniz.

İOS 12 Beta 2 IPSW Donanım Yazılımını İndirin

İPhone’unuz için ürün yazılımı dosyasını edindikten sonra, iOS 12 Beta 2’yi IPSW ürün yazılımı dosyası aracılığıyla cihazınıza yüklemek için ayrıntılı bir adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

→ Windows ve Mac’te iTunes kullanılarak iOS IPSW üretici yazılımı dosyası nasıl kurulur

Bu kadar. İPhone’unuzda iOS 12 Beta 2’nin keyfini çıkarın.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir