Hava Durumu uygulaması Live Tiles Windows 10'da çalışmıyor mu? Bu alternatifi dene

Windows 10 ile önceden yüklenmiş olarak gelen Hava Durumu uygulaması son zamanlarda garip davranıyor. Uygulama, özellik etkinleştirildiğinde bile Canlı Döşemelerde hava durumu verilerini gösteremiyor. Bazı kullanıcılar için uygulama, ülkenin başkenti için hava durumu verilerini, kullanıcı uygulama içinde konumunu ayarlamış olsa bile yalnızca Canlı Döşemelerde gösterir. Sorun, en son Windows 10 güncellemesiyle de ilişkilendirilemez. Hava Durumu […]

Windows 10 ile önceden yüklenmiş olarak gelen Hava Durumu uygulaması son zamanlarda garip davranıyor. Uygulama, özellik etkinleştirildiğinde bile Canlı Döşemelerde hava durumu verilerini gösteremiyor. Bazı kullanıcılar için uygulama, ülkenin başkenti için hava durumu verilerini, kullanıcı uygulama içinde konumunu ayarlamış olsa bile yalnızca Canlı Döşemelerde gösterir.

Sorun, en son Windows 10 güncellemesiyle de ilişkilendirilemez. Hava Durumu uygulaması Live Tiles, 1703 ve 1709 gibi önceki Windows 10 sürümleri üzerinde de çalışmayı durdurdu.

Microsoft'ta Hava Durumu uygulamasının geliştirilmesinden sorumlu ekip sorunu kabul etti ve şu anda araştırıyor. Yakında Microsoft Store'da MSN Hava Durumu uygulamasına yönelik bir güncellemeyle birlikte bir düzeltme olacaktır. Bununla birlikte, Canlı Hava Durumu Döşemeleri sizin için sahip olunması gereken bir özellikse ve Microsoft'un düzeltmesini bekleyemiyorsanız, aynı derecede harika çalışan alternatif bir ücretsiz uygulama var – "AccuWeather – Yaşam İçin Hava Durumu" .

AccuWeather Canlı Kutucuğu

Windows 10 için AccuWeather uygulamasını Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebilir, kurabilir ve doğrudan uygulamanın Başlat menüsündeki Canlı Döşeme özelliği aracılığıyla Hava Durumu güncellemelerini almak için Windows Başlat menüsüne ekleyebilirsiniz.

→ AccuWeather Microsoft Mağaza Bağlantısı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top