‘Geliştirilmiş Microsoft Teams’ Chrome Uzantısıyla Microsoft Teams’e Toplu Ekleme Yapın

Microsoft Teams, kuruluşların dünya çapında verimli çalışmak için kullandığı harika bir Workstream Collaboration uygulamasıdır. Kullanıcıların sevdiği birçok harika özelliğe sahiptir. Ancak bir şey ne kadar harika olursa olsun, her zaman iyileştirme için yer vardır. Aynısı Microsoft Teams için de geçerli. Microsoft Teams’de canlandırılması gereken birkaç alan var. Örneğin, Microsoft Teams, yeni bir ekip oluştururken toplu olarak üye eklemenize izin vermez.

Ancak Microsoft Teams Web uygulaması kullanıcıları için bazı iyi haberler var. Üyeleri toplu ekleme gibi ek özelliklere ve çok daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Nasıl soruyorsun? ‘Rafine Microsoft Teams’ uzantısı ile. Deneyimi daha “rafine” hale getiren uygulamaya birkaç ekstra özellik ekler. Bir Chrome uzantısı olduğundan, masaüstü uygulaması yerine web uygulamasında yalnızca Teams’i kullanırken bundan yararlanabilirsiniz.

uzantıyı al

‘Geliştirilmiş Microsoft Teams’ krom uzantısı, yeni bir ekip oluştururken kullanıcıları, konukları ve kuruluş üyelerini toplu ekleme seçeneği ekler. Bu eklenti ile tek seferde 100’e kadar üye ekleyebilirsiniz. Üyeleri toplu ekleme özelliği, yeni bir ekip oluştururken otomatik olarak görünür.

Ek olarak, ekip kanallarınızı düzenlemek için son derece yenilikçi bir sütun görünümü (2 sütuna kadar) sunar. Çok fazla ekibiniz ve kanalınız varsa, sütun görünümü organizasyonu oldukça kullanışlı olabilir. Kanalları tek bir uzun liste yerine 2 sütun halinde düzenlemek, takımlarınızı daha derli toplu bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı olacaktır.

Microsoft Teams Web uygulamasında 2 sütun halinde düzenlenmiş kanallar.Uzantı seçeneklerinden gereksiniminize göre sütun görünümünü etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

Kuruluşunuz için sık sık büyük ekipler oluşturuyorsanız, ‘Rafine Microsoft Teams’ uzantısı sahip olunması gereken bir Chrome uzantısıdır. Basit ama verimli. Ekipte kanal yoksa kullanıcılar uzantıyı “Genel” kanalı ekip adıyla birleştirmek için de kullanabilir; bu da Ekipler alanınızı daha da kompakt ve düzenli hale getirir.

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir