iOS 12 jailbreak durumu: Bilmeniz gereken her şey

Durum: iOS 12 jailbreak henüz mevcut DEĞİLDİR.

Apple, 4 Haziran'da WWDC 2018'de yılın en çok beklenen yazılım güncellemesi olan iOS 12'yi tamamlayacak. Şirket, bu yıl Eylül ayında iOS 12 çıkmadan önce uygulama geliştiricilerin yeni yazılımı deneyip test etmeleri için etkinlikte ilk iOS 12 beta sürümünü yayınlayacak.

Diğer tüm iOS sürümleri gibi, iOS 12 de güvenliği artırmak ve önceki iOS sürümlerinde jailbreak yapılmasına izin veren boşlukları düzeltmek zorundadır. Ancak elbette bu, iOS sürümlerini yıllarca kullanan iyi kişileri iOS 12'yi jailbreak yapmaktan alıkoymaz.

Apple, ilk iOS 12 geliştirici beta sürümünü 4 Haziran'da WWDC 2018'de yayınlayacak. Apple'da geliştirici hesabı olan kişiler geliştirici beta sürümünü indirebilecek ve iOS 12 uyumlu cihazlarına yükleyebilecek. Ortalama kullanıcılar için iOS 12 genel beta, Haziran ayının sonunda piyasaya sürülecek.

Geliştiriciler iOS 12'ye eriştikten sonra, yakında bir jailbreak (muhtemelen bağlı) takip edebilir. Bununla birlikte, iOS 12 jailbreak'i halka yayınlamak, geliştiriciler için bir zorluk olabilir. İlk olarak, iOS 12'nin beta testi sırasında geliştirilen herhangi bir jailbreak, iOS 12'nin Eylül ayında resmi olarak piyasaya sürüldüğü son sürümde yamalanabilir.

Apple, iOS 12 beta sürümünü yayınladığında ve üçüncü taraf geliştiriciler veya güvenlik araştırmacıları iOS 12'de jailbreak yaptığında bu gönderiyi güncelleyeceğimizden emin olacağız. Bizi izlemeye devam edin!

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir