Eski Bir Tweete Tweet Ekleme

Bu Twitter düşüncelerini sonsuza dek sürdürün!

Eski bir Tweete yeni bir düşünce eklemek ister misiniz? Twitter bunu çok kolaylaştırdı. Önceden, eski bir Tweete Tweet eklediğinizde, profilinizdeki önceki İş Parçacığı taraması ve ardından yanıtın sonuna ekleniyordu. Ancak Twitter’ın yeni kullanıma sunmaya başladığı bu yeni özellik, mevcut bir Tweete veya Konu Grubuna Tweet eklemeyi bir pasta kadar kolay hale getiriyor.

İşte bunu nasıl yapabileceğiniz. Twitter uygulamasında bir Tweet oluşturmaya başlayın. Ardından tweet’i önceki bir tweet’e eklemek için ekranı aşağı çekin. Konu Oluşturma seçeneği, aşağı çekildikten sonra ekranda görüntülenecektir. Üzerine dokunun.

Yeni bir tweet oluştururken, ileti dizisi oluştur menüsünü getirmek için ekranda aşağı kaydırın.

En son Tweetinizi göstererek başlayacaktır. Ekranda iki seçenek olacaktır: Bir Konuya Devam Et düğmesi ve üç noktalı bir düğme.

Yeni tweet’i en son tweetinize eklemek istiyorsanız (bu, ekranda görüntülenir), ‘İleti dizisine devam et’ düğmesine dokunun ve gitmeniz iyi olur.

Farklı (eski) bir tweet seçmek istiyorsanız , üç nokta düğmesine dokunun ve önceki tüm Tweetlerinizin listesinden yeni tweet’e eklemek istediğiniz tweet’i seçin.

Tüm eski tweetleriniz ekranda görüntülenecektir. Güncellemek istediğinizi bulun ve seçin.

Eski bir tweet’i seçtiğinizde, bu ekranda görüntülenir ve ardından seçilene eklenecek yeni tweetinizi oluşturmaya devam edebilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, oluşturduğunuz yeni tweet’i seçilen (eski) tweet’e eklemek için ekranın sağ üst köşesindeki ‘Tweet’ düğmesine basın.

Seçtiğiniz tweet’i değiştirmek istiyorsanız , Kaldır düğmesine dokunun. En son tweet’i bir kez daha gösterecek. Farklı bir tweet seçmek için üç nokta menü düğmesine tekrar dokunun.

Tweet’e dokunun ve yeni tweet, eski tweet ile bağlantılı olarak tweetlenir. Başka bir tweet seçmek için Kaldır’a dokunun.

Bu yazının yazıldığı sırada, bu yeni ‘önceki tweet’inize eklemek için aşağı kaydır’ özelliği, yalnızca Twitter’ın iOS uygulamasında kademeli olarak kullanıma sunulmaya devam ediyor. Umarım çok yakında tüm platformlarda kullanıma sunulacaktır. Henüz uygulamanızda görmüyorsanız bir göz atın.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir