İOS 12'de "App Store'a Bağlanılamıyor" Hatası Nasıl Onarılır

İOS 12 Beta 2 piyasaya sürüldüğünden beri, iPhone'daki App Store, iPhone'larında iOS 12 yüklü olanlar için garip davranıyor. Ve iOS 12 Public Beta, Beta 2 ile aynı yapı olduğundan, Public Beta'dakilerin de cihazlarındaki App Store'da bağlantı sorunları var.

İOS 12 Beta 2 çalıştıran kendi iPhone X'imiz, App Store uygulamasında internete bağlanma sorunları yaşıyor. Sorun büyük olasılıkla iOS 12'deki yavaş WiFi hızı sorunu nedeniyle oluyor, çünkü çoğunlukla yalnızca bir WiFi ağına bağlandığında ortaya çıkıyor.

Çözümler? Evet. Bu sorunu çözmek için bir sonraki iOS 12 güncellemesini beklerken, uygulamalarınızı indirip güncelleyebilmeniz için App Store'u internete bağlamak için birkaç geçici çözüm var.

Yukarıda bahsedilen düzeltmelerin, App Store'u iOS 12'de çalıştırmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Ayrıca, bir sonraki iOS 12 Beta güncellemesinde bir düzeltme yayınlayabilmeleri için bu sorunu iPhone'unuzdaki Geri Bildirim uygulaması aracılığıyla Apple'a bildirdiğinizden emin olun.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir