Lego Brawls'da Brawler'ınızı Nasıl Özelleştirebilirsiniz?

Lego Brawls, Apple Arcade’in piyasaya sürülmesiyle iPhone ve iPad kullanıcıları için artık mevcut. Oyun, insanların 4’e 4 takımlar halinde oynayabilecekleri veya sekiz oyunculu bir ortamda herkese karşı oynayabilecekleri çevrimiçi bir çok oyunculu. Lego karakterleri için heyecan verici özelleştirme seviyeleri ile heyecan verici.

Lego her zaman hayal gücünüzü renkli bloklarla özelleştirmek ve geliştirmekle ilgili olmuştur. Lego Brawls’da, geldikleri kadar özelleştirilebilir Lego karakterleriyle oynarsınız.

Lego Brawls’ta bir oyuncuyu, yani dövüşçüyü özelleştirmek için, oyunu iPhone veya iPad’inizde açın ve ekranın sol alt tarafındaki kavgacının adına dokunun.

Ekranın sol alt tarafındaki Kavgacı adına dokunun

Yeni başlayan biri olarak, üç adede kadar Brawlers oluşturmanıza izin verilir. Sıfırdan yeni bir dövüşçü oluşturmak için buradaysanız 2. “+” simgesine dokunun VEYA özelleştirmek istediğiniz mevcut bir dövüşçünün sol üst tarafındaki özelleştirme düğmesine (bir 🔧 Araç simgesi) dokunun. Bu makale uğruna mevcut bir dövüşçüyü özelleştireceğiz.

Kavgacının başının yanındaki özelleştir düğmesine dokunun

Kavgacının soyunma odasında her türlü şeyi değiştirebilirsin. Soldaki dikey kutulardan her bir öğe kategorisini ve sağdaki mevcut öğeleri seçerek şapka, yüz, pelerin, vücut sanatını, bacakları, aksesuarları, silahları, bisikleti, roketleri vb. Ayrı ayrı değiştirin.

İstediğiniz görünümü elde etmek için dövüşçünüzdeki öğeleri seçin ve deneyin

Tek bir tıklamayla dövüşçünün tüm kıyafetlerini değiştirmek için. Kavgacının kafasının sağ tarafındaki kavgacı yıldız simgesine dokunun ve ardından ekranın sağ tarafında bulunan seçeneklerden bir görünüm seçin.

Dövüşçünüz için önceden tanımlanmış bir görünüm seçin

Kavgacının adını değiştirmek

Kavgacınız için seçtiğiniz özel bir ad ayarlayamazsınız, ancak çeşitli önceden tanımlanmış kavga isimlerinden birini seçebilirsiniz.

Kavgacınız için rastgele bir isim oluşturmak için kavgacının sağ ayağının yanındaki kutu simgesine dokunun. Rastgele isim büyük olasılıkla özelleştirdiğiniz kavgacının tarzına bağlı olacaktır.

Kavgacınız için bir isim oluşturmak için zar simgesine dokunun

Bir kavgacı özelleştirmek için kilitli öğeleri bir sürü fark etmiş olabilir ve Lego sekten içinde kilit açma öğelere hiçbir uygulama içi satın alma şey var. Bu kilitli öğeler yalnızca başarılar ve oyundaki ilerlemeyle açılır. Öyleyse, dövüşçünüz için daha fazla özelleştirme seçeneğinin kilidini açmak için arkadaşlarınızla ve yabancılarla oyun oynayın ve kazanın.

İlginizi Çekebilir!

Pokemon Go for iOS, Niantic Kids Ebeveyn Portalı desteğini alıyor

Niantic, geçen ay ebeveynlerin Niantic Labs'daki oyunlarla çocuklarının etkileşimlerini yönetmeleri için Çocuk Ebeveyn Portalı'nı duyurdu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir