İPhone XS ve iPhone XS Max Nasıl Etkinleştirilir

Gereken süre: 10 dakika.

İPhone XS ve iPhone XS Max artık birçok ülkede ön sipariş verilebiliyor. Cihazlar 21 Eylül’den itibaren gönderilmeye başlayacak ve aynı tarihte çevrimdışı mağazalara da girecek.

İPhone XS veya iPhone XS Max’inizi aldığınızda, yanınızda bir nano SIM kartınız olduğundan emin olun. Bir operatörden satın aldıysanız, iPhone XS’nizin SIM tepsisine zaten takılı bir SIM kartla gelme olasılığı vardır.

Kurulumdan önce cihaza bir SIM takarsanız, iPhone’unuz kurulum işlemi sırasında otomatik olarak etkinleştirilir.

 1. İPhone XS’nizi kapatın

  Başlamadan önce iPhone XS’nizin kapalı olduğundan emin olun.

 2. İPhone’unuza SIM kartı takın

  Kilitlenmemiş bir iPhone XS satın aldıysanız VEYA operatörünüz SIM’i cihazınıza önceden takmadıysa, içine bir nano SIM kart takın. Bir SIM çıkarma aracı kullanarak iPhone’unuzun sağ tarafındaki SIM tepsisini açın, tepsiye bir nano SIM kart yerleştirin ve tekrar yerine koyun.

 3. İPhone’unuzu açın ve kurun

  İPhone XS’nizi açın ve istediğiniz gibi ayarlayın. Yeni iPhone’unuzun sorunsuz bir şekilde etkinleştirilmesini sağlamak için kurulum sırasında bir WiFi ağına bağlamayı unutmayın.

  İPhone XS ve iPhone XS Max kurulumu hakkında ayrıntılı bir kılavuz yazdık. Aşağıdaki bağlantıya göz atın:

  iPhone XS ve iPhone XS Max Nasıl Kurulur

Kurulumu tamamladıktan ve iPhone XS / XS Max cihazınız etkinleştirildikten sonra, aşağıda yeni iPhone’unuzdan en iyi şekilde yararlanmanız için bazı yararlı bağlantılar verilmiştir.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir