2020’de Kahraman Görseller için En İyi 6 Arka Plan ve Desen Oluşturucu

Arka plan resimleri, özellikle iş dünyasında son derece hayati bir rol oynar. En sevdiğiniz resimleri masaüstü veya telefon duvar kağıdı olarak indirmenin ve uygulamanın yanı sıra, bu ekran görüntüleri markanızla veya düşüncelerinizle rezonansa giren belirli bir duyguyu uyandırma eğilimindedir. Bu nedenle, arka plan görüntüleri okuyucunun / izleyicinin algısını şekillendirmek için çok önemli bir bileşen görevi […]

Arka plan resimleri, özellikle iş dünyasında son derece hayati bir rol oynar. En sevdiğiniz resimleri masaüstü veya telefon duvar kağıdı olarak indirmenin ve uygulamanın yanı sıra, bu ekran görüntüleri markanızla veya düşüncelerinizle rezonansa giren belirli bir duyguyu uyandırma eğilimindedir. Bu nedenle, arka plan görüntüleri okuyucunun / izleyicinin algısını şekillendirmek için çok önemli bir bileşen görevi görür.

Yıllar geçtikçe, bu cephede öğrendik ve geliştik ve bugünlerde, ‘Kahraman İmajı’ kavramı herhangi bir web sitesinin önemli bir parçası haline geldi. Çarpıcı görüntüler, işletmenizin fikrini, güvenilirliğini ve güvenilirliğini görsel olarak ortaya çıkarmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda müşterilerinizin / okuyucularınızın ilgisini daha da çeker.

Bu kahraman ve arka plan resimlerini seçmek ve küratörlüğünü yapmak, gitgide daha fazla şirket ve girişimin çevrimiçi hareket etmesiyle birlikte günün ihtiyacı haline geldi. İşte bir markayı başlatmak, hatta onu değiştirmek ve geliştirmek için kullanabileceğiniz 2020’nin en iyi altı Arka Plan ve Kahraman Görüntüsü oluşturucusu.

Üçgenleştirmek

Quinn Rohlf tarafından yaratılan Trianglify, basit, üçgen desenli bir görüntü oluşturucudur. Bu web sitesi ayrıca, kahraman resimler için değilse arka plan resimleri için en iyi sonucu verebilecek hızlı elde edilen rastgele resimler sunar. Üçgenlerin boyutlarının, şekillerinin ve renklerinin özelleştirilebildiği kendi görüntünüzü oluşturmak için kullanabileceğiniz önceden hazırlanmış birkaç palet de vardır. Kullanıcılar ayrıca web sayfasındaki ‘Genişlik’ ve ‘Yükseklik’ bölümlerinde görselin boyutunu kişiselleştirebilirler. Ancak, adından da anlaşılacağı gibi, bu web sitesi yalnızca üçgen görüntüler sağlar.

Trianglify.io’yu açın

Arka Plan Oluşturucu

Background Generator, sevimli bir bg ve kahraman görüntü oluşturucudur. Burada, belirli bir düzene girecek modellerin düzenini, boyutunu, şeklini, rengini ve türlerini seçebilirsiniz. Ayrıca desendeki her bir öğeyi, aralarındaki mesafeyi, nesnenin boyutunu ve dolgu yüzdesini de özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, görüntüler de bulanıklaştırma ve döndürme efektini kullanabilir.

Kalıp konusunda kafanız çok karıştıysa, onları her zaman rasgele dağıtabilirsiniz ve web sitesi bunu sizin için yapacaktır. Background Generator, kendi tasarımlarınızı oluşturmanız için size yaratıcı alan sağlamanın yanı sıra, önceden oluşturulmuş indirilebilir resimlerden oluşan bir galeriye de sahiptir. Bu web sitesi, görüntünün uç platformuna bağlı olarak özelleştirilmiş boyutlar sağlar. Resimlerinizi ayrıca PNG, JPEG veya SVG dosyası olarak indirebilirsiniz.

Background-generator.com’u açın

Serin Arka Planlar

Cool Backgrounds, 5 ana kategori altında bir dizi farklı arka plan görüntüsü sunar; üçgen desenler, gradyan renkler, hassas teknik çizgilere sahip belirli görüntüler, katmanlı şekillere sahip gradyan şekiller ve birçok rengin birleşimi olan Unsplash. Bu web sitesi hem sisteminiz hem de telefonunuz için görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur.

Serin Arka Planlar ayrıca sosyal medya afişleri için de arka plan resimleri sağlar. Web sitesi, yalnızca indirilmesi gereken bir avuç kullanıma hazır resim sunar. Ayrıca, Cool Backgrounds ayrıca dört arka plan rengi için hazır desenler, görüntüler, pazarlama ve renklerin kültürel önemini sunar; siyah, beyaz, kırmızı ve gri. Bu renklerde mevcut olan önceden oluşturulmuş görüntüler sınırlı özelleştirmeye açıktır ve hatta indirilebilir.

Coolbackgrounds.io’yu açın

SVG Arka Planları

SVG Arka Planları, web sitesinde 48’den fazla hareket halindeyken desen sunar. Bu desenler ayrıca renk, hareket, çizgi / çizgi genişliği ve opaklık açısından kişiselleştirilebilir. Bundan sonra, kullanıcılar kişisel olarak seçilmiş arka plan resimlerini kolayca indirebilirler. Bu web sitesi aynı zamanda daha fazla premium bg resim seçeneği sunan bir aboneliğe sahiptir.

Svgbackgrounds.com’u açın

Desen oluşturucu

Patternizer, desenleri özelleştirebileceğiniz ve indirebileceğiniz bir başka şaşırtıcı desen üreten web sitesidir. Bu arka plan / kahraman görüntü oluşturucu önceden belirlenmiş renk kombinasyonları ve çekler, baklava desenli ve ekose tasarımlar gibi desenler sunar. Sırayla, opaklığı, genişliği, görüntü ofsetini ve çizgiler arasındaki boşluğu değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar, görüntü fikirlerine uyması için görüntü desenini de döndürebilir. Patternizer web sitesine de kaydolabilirsiniz!

Patternizer.com’u açın

DotsBot

DotsBot, telefonunuz için bir bot tarafından oluşturulan özel bir arka plan resimleri koleksiyonudur. Seçkin renk ve desenlerden oluşan geniş bir koleksiyon sunar. Bu resimleri telefonunuza kaydedebilir ve daha sonra duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Bu web sitesinde ayrıca sanatçının satılık nokta ve desen koleksiyonuna götüren küçük bir bağlantı vardır. Böylece, eviniz, çantalarınız ve diğer aksesuarlarınız için birkaç soyut çerçeve satın almak için DotsBot’u kullanabilirsiniz.

Dotsbot.pictures açın

Bu inanılmaz arka plan ve kahraman görüntü oluşturucularla web sitenize, bilgisayarınıza veya telefonlarınıza biraz renk ve karakter ekleyin. Unutmayın, bu inanılmaz web sitelerinin her biri ile kendi yaratıcılığınızı da güçlendirebilirsiniz! (DotsBot hariç) .

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top