İOS 12 ne zaman çıkıyor?

İOS 12 güncellemesi artık desteklenen iPhone ve iPad cihazlarına yayılıyor. Apple, Apple Software Beta Programı kapsamında üç aydan fazla bir süre boyunca test ettikten sonra nihayet yeni yazılımı milyonlarca iPhone kullanıcısına yayınlıyor.

İOS 12 ne yenilik getiriyor?
İPhone 7 veya iPhone 7 Plus'ınızda iOS 12'yi çalıştırdıktan sonra fark edeceğiniz ilk şey hızdır. iOS 12, çoklu görev söz konusu olduğunda iOS 11'e kıyasla iki kat daha hızlıdır. CarPlay'de ayrıca Siri Kısayolları, FaceTime'da Grup Araması, Ekran Süresi, Gruplandırılmış Bildirimler, geliştirilmiş Rahatsız Etmeyin, yeni AR deneyimleri, Measure uygulaması, Yeni Apple Books uygulaması ve Google Haritalar'a da sahip oluyorsunuz.

Bu çok fazla. İOS 12'deki tüm yeni özellikleri keşfetmek için tam bir gün geçiriyor olabilirsiniz.

İPhone veya iPad'inizde iOS 12 almak için aşağıdaki hızlı kılavuzu izleyin:

  1. İPhone'unuzda Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Genel »Yazılım Güncelleme'ye gidin .
  3. İPhone'unuzun güncellemeleri kontrol etmesine izin verin, iOS 12.0'ın indirilebildiğini gösterdiğinde güncellemeyi almak için İndir ve yükle'ye dokunun.

OKU: iOS 12 indirilemiyor mu? Bu düzeltmeleri deneyin

Kullanıcıların iPhone ve iPad cihazlarına iOS 12'yi indirip yüklemelerine yardımcı olmak için ayrıntılı bir bilgi de hazırladık. Aşağıdaki bağlantıya göz atın:

iOS 12'ye nasıl güncellenir

iOS 12 Sürüm Kaydı

Bu sayfayı en son iOS 12 sürümleri çıktıkça güncel tutacağız. Bizi izlemeye devam edin!

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir