Microsoft OneDrive iOS uygulaması artık Belgeleri ve Beyaz Tahtaları tarayabilir

İPhone ve iPad için Microsoft OneDrive uygulaması artık Belgeleri, Beyaz Tahtaları ve Kartvizitleri taramanıza ve OneDrive depolama alanınıza kaydetmenize olanak tanır. Yeni özellikler, güvenilir bir hizmet olacak kadar uzun süredir belge tarama sahnesinde bulunan Microsoft Office Lens uygulaması tarafından desteklenmektedir. Microsoft ayrıca, OneDrive uygulamasına yeni tarama özellikleri için 3D Dokunma eylemleri ekledi, böylece iPhone'unuzun ana […]

İPhone ve iPad için Microsoft OneDrive uygulaması artık Belgeleri, Beyaz Tahtaları ve Kartvizitleri taramanıza ve OneDrive depolama alanınıza kaydetmenize olanak tanır. Yeni özellikler, güvenilir bir hizmet olacak kadar uzun süredir belge tarama sahnesinde bulunan Microsoft Office Lens uygulaması tarafından desteklenmektedir.

Microsoft ayrıca, OneDrive uygulamasına yeni tarama özellikleri için 3D Dokunma eylemleri ekledi, böylece iPhone'unuzun ana ekranından uygulama simgesini sıkıca basılı tutabilir ve "Beyaz Tahtayı Tara" veya "Belgeyi Tara" yı seçebilirsiniz.

Ayrıca, kullanıcıların birden çok sayfayı aynı anda taramasına ve bunları "tek, paylaşılabilir bir PDF dosyası" halinde düzenlemesine olanak tanıyan çok sayfalı bir tarama özelliği de vardır. Ancak bunun için Office 365 Premium aboneliğini almanız gerekir.

Microsoft OneDrive uygulaması App Store'dan [→ Direct Link] ücretsiz olarak indirilebilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top