Bilginize: Çift SIM iPhone XS ve iPhone XR'de İki WhatsApp hesabı kullanamazsınız

Apple, iPhone XS, XS Max ve iPhone XR'nin piyasaya sürülmesiyle Dual SIM akıllı telefonun ana grubuna katıldığına göre, kullanıcıların iPhone'larındaki iki numaradan yalnızca aramalar ve SMS'ler için değil, aynı zamanda Mesajlaşma uygulamaları için de yararlanmak isteyeceği açıktır. WhatsApp, Telegram vb.

Kısaca HAYIR. İPhone'unuzda iki WhatsApp hesabı çalıştırmak için Çift SIM iPhone'unuzu kullanamazsınız.

Çift SIM uzun zamandır Android cihazlarda bir özellikti, ancak WhatsApp bugüne kadar kullanıcıların uygulamaya iki hesap eklemesine izin verme özelliğini eklemedi. Ancak elbette bu, Android cihaz üreticilerinin, kullanıcıların Çift SIM cihazlarına iki WhatsApp hesabı eklemelerine izin vermek için geçici çözümler geliştirmelerini engellemedi.

Görünüşe göre, Android cihazlarda, uygulamayı üçüncü taraf bir yazılım kullanarak klonlayarak WhatsApp'ın ikinci bir örneğini çalıştırabilirsiniz. Apple bunu bir iPhone'da yapmanıza asla izin vermez. Ve bu nedenle, Çift SIM iPhone'unuzda iki WhatsApp hesabı kullanamazsınız.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir