İPhone'da "Carrier Cellular Plan Ready to Installed" bildirimiyle eSIM'i etkinleştirme

İOS 13'ün gelişiyle, operatörler artık uzaktan bir hücresel plan atama ve size "Yüklenmeye Hazır Taşıyıcı Hücresel Planı" bildirimi gönderme gücüne kavuştu; böylece, desteklenen Çift SIM kartınıza eSIM aracılığıyla ikinci bir numarayı kolayca yükleyip etkinleştirebilirsiniz. iPhone. Atanmış hücresel planların işleyiş şekli budur »mevcut hesabınızda ikinci bir numara isteyen operatör desteği ile iletişime geçersiniz, eSIM destekli bir […]

İOS 13'ün gelişiyle, operatörler artık uzaktan bir hücresel plan atama ve size "Yüklenmeye Hazır Taşıyıcı Hücresel Planı" bildirimi gönderme gücüne kavuştu; böylece, desteklenen Çift SIM kartınıza eSIM aracılığıyla ikinci bir numarayı kolayca yükleyip etkinleştirebilirsiniz. iPhone.

Atanmış hücresel planların işleyiş şekli budur »mevcut hesabınızda ikinci bir numara isteyen operatör desteği ile iletişime geçersiniz, eSIM destekli bir iPhone'da istediğinizi söylerseniz size bir hücresel plan atayabilirler.

Atanan hücresel planlar bir bildirim aracılığıyla iPhone'unuza ulaşır ve iPhone Ayarları ekranından yükleyebilirsiniz. "Taşıyıcı Hücresel Planı Yüklenmeye Hazır" bildirimi aldığınızda, üzerine dokunun.

Ardından iPhone Ayarları uygulamasında, "Taşıyıcı Hücresel Planı Yüklenmeye Hazır" seçeneğine tekrar dokunun ve ardından yeni hücresel planı iPhone'unuza eSIM olarak yüklemek ve etkinleştirmek için ekranın altındaki "Devam" a dokunun.

Operatörünüzden atanmış hücresel planlar aracılığıyla bir eSIM'i etkinleştirmek, bir QR kodunu taramaktan veya bir aktivasyon kodunu manuel olarak girmekten çok daha kolaydır. Tüm operatörlerin yakında iPhone'daki bu yeni özelliği desteklemeye başlayacağını umuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top