İPhone XS ve iPhone XS Max Ön Siparişi Nasıl Verilir

Apple, yepyeni iPhone XS ve iPhone XS Max cihazlarını duyurdu. Yeni cihazlar 14 Eylül’den itibaren ön siparişe alınacak. Ve ceplerinizi yakmasına izin vermek için, bir iPhone XS için ön sipariş verebilmeniz için mümkün olan her yolu ayrıntılandırdık.

Bildiğiniz gibi, iPhone XS, iPhone X ile aynı tasarım prensipleriyle yaşıyor. Ve Apple’ın, iPhone’un sınırlı üretim kapasitesi nedeniyle Ekim 2017’de tüm iPhone X ön siparişlerini tamamlarken ne kadar zorlandığını iyi biliyoruz. X.

Muhtemelen iPhone XS ve XS Max aynı kaderi paylaşabilir, bu nedenle sırayı geçip iPhone XS / XS Max’i arkadaşlarınızdan ve ailenizden önce almak istiyorsanız, en kısa sürede yeni iPhone için ön sipariş vermeye hazırlansanız iyi olur canlı yayına giriyor.

iPhone XS Ön Sipariş Tarihi

İPhone XS ve XS Max için ön siparişler 14 Eylül 03:00 ET / 12: 01 PT’de başlayacak. Ön siparişler 21 Eylül’e kadar teslim edilecek.

Apple’ın iPhone XS ve XS Max için ön sipariş alacağı ilk dalga ülkeler şu şekilde olacak: Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya , Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Porto Riko, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE, Birleşik Krallık, ABD ve ABD Virgin Adaları.

iPhone XS Fiyatlandırması

İPhone XS (64 GB) için temel değişken 999 ABD doları ve Maks boyut çeşidi için 1099 ABD dolarıdır. 512GB depolama alanına sahip iPhone XS Max’in en üst versiyonu için fiyatlar 1449 dolara kadar çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için, aşağıdaki bağlantıdaki iPhone XS fiyatlandırma seçenekleriyle ilgili gönderimize göz atın:

→ iPhone XS ve iPhone XS Max’in maliyeti ne kadar

Apple Store uygulamasını kullanarak iPhone XS için ön sipariş verin

Apple Store iOS uygulaması, iPhone XS için ön sipariş vermenin en hızlı yoludur. Hızlıdır. Sabah erken kalkabilir, uygulamayı çalıştırabilir, siparişinizi verebilir ve tekrar uyuyabilirsiniz.

İPhone XS ön sipariş listesi yayınlanmadan önce uygulamayı kapatmaya zorladığınızdan emin olun, çünkü yoksa, uygulama içeriğini yenilemeyi göstermeyebilir ve iPhone XS listesini göremezsiniz.

Operatörünüzün yükseltme veya ödeme planını Apple Store uygulaması aracılığıyla da kullanabilirsiniz.

Apple Web Sitesi

Apple Store uygulaması bir seçenek değilse, iPhone XS için ön sipariş vermek için apple.com web sitesine gitmenizi öneririz. Bir sonraki en güvenilir şey bu. Taşıyıcı yükseltme veya ödeme planlarınızı Apple web sitesinden de kullanabilirsiniz.

Perakende mağazaları

Best Buy gibi perakendecilerden ve bir avuç diğerinden iPhone XS için ön sipariş verebilirsiniz. Bu mağazalar ön siparişinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak alacaktır. Ancak, üçüncü taraf perakendecilerin stoklarında çok sayıda iPhone XS cihazı olmayabilir, bu nedenle Apple’ın kendisinden ön sipariş vermeye diğer perakendecilerden daha iyi odaklanmak daha iyidir.

Taşıyıcı Web Siteleri

ABD’deki dört büyük operatörün (AT&T, Verizon, T-Mobile ve Sprint) hepsinin stoklarında iPhone XS ve iPhone XS Max bulunuyor. Bu operatörler aynı gün ön siparişleri alacaklar ve Apple bunu yaptığı anda Apple Store uygulamasından veya web sitesinden bir ön siparişi tamamlayamazsanız, bunu operatör web siteniz üzerinden almayı düşünün.

Hepsi bizden. Hızlı ve kolay bir şekilde iPhone XS ön siparişi verme konusunda herhangi bir ipucunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir