İPhone ve Android için bu AR Uygulaması ile Sanal Spor Ayakkabıları

Geleceğe Hoşgeldiniz! ‘Wanna Kicks’ uygulamasını kullanarak satın almadan önce bir sonraki tekme çiftinizi sanal olarak deneyin

Online alışverişte bir sonraki sınır burada. Artık bir başlangıç şirketi Wannaby’nin “Wanna Kicks” Uygulamasını kullanarak sanal olarak spor ayakkabılarını deneyebilirsiniz. Uygulama, spor ayakkabıları denemenize izin vermek için 3D artırılmış gerçeklik (AR) kullanır, bu da herkesin mükemmel spor ayakkabıları bulmasını kolaylaştırarak tüm alışveriş engellerini aşar.

Uygulama hem iPhone hem de Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için açın ve denemek için spor ayakkabı listesinden herhangi bir ayakkabıyı seçin. Sihrini kullanması için uygulama kamerasına erişim vermeniz gerekecek.

Ardından, kamerayı ayaklarınıza doğrultun – ve Shazaam! Neredeyse seçtiğiniz spor ayakkabılarınızı giyiyorsunuz.

Hatta fiziksel bir mağazada yaptığınız gibi hareket edebilir ve ayağınızdaki spor ayakkabıların farklı açılarını görebilirsiniz. Ayrıca mevcut spor ayakkabının farklı çeşitleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Ayakkabının farklı açılarını görmek için ayaklarınızı hareket ettirebilirsiniz.

Ayrıca spor ayakkabısını denediğinizde fotoğraf çekmenize veya videonuzu çekmenize ve sosyal medyada paylaşmanıza da olanak tanır. Ekranın sağ kenarındaki kamera veya video simgesine dokunmanız yeterlidir.

Teknolojinin arkasındaki tüm fikir basit. Bir spor ayakkabının onu giydiğinizde nasıl görüneceğini ne kadar iyi bilirseniz, satın alma olasılığınız o kadar artar. Fiyatı ve açıklamayı görmek için AR modunda herhangi bir sneaker’a dokunun veya kaydırın. Onları beğendiyseniz, spor ayakkabının yanındaki sepet düğmesine veya ‘Mağazada Satın Al’ seçeneğine dokunmanız yeterlidir; uygulama sizi bunları satın alabileceğiniz çevrimiçi mağazaya götürür.

Çevrimiçi alışverişin ticari dünyaya hakim olduğu bu çağ için mükemmel bir sonraki adım. Artık evinizin rahatlığında bir ayakkabının nasıl görüneceğini görebilir ve ardından yatırımınıza değip değmeyeceğine karar verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

How to Enable or Disable Inline Predictive Text Suggestions on iPhone

İPhone’da Metin Önerilerini Etkinleştirme veya Devre Dışı Bırakma

iOS 17'nin daha iyi hassasiyet ve verimlilik için tasarlanan geliştirilmiş metin tahmini özelliğini keşfedin. Hangi iPhone modellerinin bu özellikle uyumlu olduğunu öğrenin ve bunu cihaz ayarlarında nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir