iOS 12 beta profili: Nasıl indirilir ve kurulur

Apple, WWDC 2018'deki yazılım laboratuvarları altında geliştirdiği tüm iyi şeyleri nihayet tamamladı. Şirket, geliştiricilerin uygulamalarını iOS'a gelecek güncellemede denemek ve test etmek için iOS 12 Developer Beta 1'i yayınladı. Ortalama kullanıcılar için bir Herkese Açık Beta derlemesi de bu ayın sonunda yayınlanacak.

Apple'da geliştirici hesabınız yoksa aşağıdaki bağlantıdan iOS 12 beta profilini alıp iOS 12 uyumlu cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Beta yapılandırma profiliyle, iOS 12 Developer Beta'yı doğrudan cihazınıza indirip yükleyebileceksiniz.

→ İndirme bağlantısı: iOS 12 Beta Profili (8.82 KB)

└ Kolay giriş için kısa indirme URL'si: goo.gl/aT2VwL (büyük / küçük harfe duyarlı)

İOS 12 beta profili nasıl kurulur

  1. İndirme bağlantısını iPhone veya iPad'inizdeki Safari tarayıcısında açın ve iOS 12 beta profil dosyasını cihazınıza indirin.
  2. İndirme işlemi tamamlandığında, iPhone'unuza Beta konfigürasyon profilini kurmanız için bir uyarı alacaksınız. Kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.
  3. Beta profilini yükledikten sonra iPhone'unuzu yeniden başlatın.
  4. Yeniden başlattıktan sonra Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme'ye gidin , iOS 12 beta'nın indirilebileceğini göreceksiniz.
  5. İPhone'unuza iOS 12 geliştirici beta sürümünü indirin ve yükleyin.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir