İPhone'unuza iOS 11.4.1 Nasıl İndirilir [IPSW üretici yazılımı]

Birkaç beta testinden sonra, Apple sonunda desteklenen iPhone ve iPad cihazları için çok beklenen iOS 11.4.1 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme ekstra özellik sunmuyor, ancak piyasaya sürüldüğünden beri birçok kullanıcının karşılaştığı iOS 11.4 sorunlarından bazılarını düzeltmeyi amaçlıyor. Apple'ın iOS 11.4.1 için resmi değişiklik günlüğünde belirtilen düzeltmeleri aşağıda verilmiştir:

iOS 11.4.1 ayrıca güvenlik güncellemeleri de getirir, ancak bununla ilgili bilgiler henüz Apple Güvenlik Güncellemeleri sayfasında yayınlanmamıştır.

İOS 11.4 pilin bitmesi sorununun iOS 11.4.1 güncellemesiyle çözülüp çözülmediğini bilmiyoruz. İPhone X'imizi önümüzdeki 24 saat boyunca iOS 11.4.1'de kullandığımız için sizi bu konuda bilgilendireceğiz.

İOS 11.4.1'i indirin

İPhone veya iPad cihazınıza iOS 11.4.1'i indirmenin iki yolu vardır. WiFi'ye bağlıysanız, daha basit yöntem Ayarlar »Genel» Yazılım Güncellemeleri'ne gidip ekranda göründüğünde güncellemeyi indirmektir.

İPhone'unuzu IPSW üretici yazılımı dosyasını kullanarak iTunes aracılığıyla manuel olarak güncellemeyi tercih ederseniz. Aşağıdaki indirme bağlantılarından iPhone'unuz için iOS 11.4.1 IPSW aygıt yazılımını edinin ve ardından iOS 11.4.1'i iTunes aracılığıyla manuel olarak yüklemek için adım adım kılavuz bağlantımızı izleyin.

İPhone'unuz için ürün yazılımı dosyasını edindikten sonra, iPhone'unuza IPSW ürün yazılımı dosyası aracılığıyla iOS 11.4.1'i yüklemek için ayrıntılı bir adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

→ Windows ve Mac'te iTunes kullanılarak iOS IPSW üretici yazılımı dosyası nasıl kurulur

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir