İPhone Xs ve iPhone Xs Max ne kadar

Apple'ın 2018 amiral gemisi telefonlarına iPhone Xs ve iPhone Xs Max denir. Apple, 12 Eylül'deki “toplanma” etkinliğinde yeni iPhone cihazlarını da duyurdu.

Yeni iPhone üç renk seçeneğiyle geliyor: Gümüş, Uzay Grisi ve Altın. Apple, bu yıl iPhone XS ve XS Max için 512GB'lık bir varyantı da tanıttı.

İPhone XS ne kadar?

Apple, iPhone X'in piyasaya sürülmesiyle premium akıllı telefon pazarını başka bir seviyeye taşıdı. Cihaz piyasaya sürüldüğünde 999 dolara mal oldu. Ve iPhone XS ile Apple, iPhone X fiyatından bir kuruş daha azına gitmiyor.

İPhone XS temel varyantının (64 GB) maliyeti iPhone X ile aynı – 999 dolar. Ancak 6,5 inçlik iPhone XS Max fiyatı 999 Dolar sınırını aşıyor. 64 GB depolama alanına sahip Max modelinin temel modeli 1099 ABD dolarıdır.

İPhone XS ve XS Max'in yeni 512 GB varyantının maliyeti sırasıyla 1499 $ ve 1599 $ 'dır.

Aşağıda iPhone XS ve iPhone XS Max fiyatlandırma ayrıntılarının bir özeti bulunmaktadır:

iPhone XS fiyatı:

iPhone XS Plus fiyatı:

Bu fiyatların bir akıllı telefon için saçma olduğunu biliyoruz, ancak bu konuda bize güvenin. Bu, amiral gemisi iPhone cihazları için yeni standarttır.

Bu gönderiye ekleyeceğiniz bir şey varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirmekten çekinmeyin.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir