Twitter’da "Medyanızın bir kısmı yüklenemedi" Hatası Nasıl Onarılır

Medya ile tweet gönderemiyor musunuz? Medya formatını veya çözünürlüğünü nasıl değiştirirseniz değiştirin, muhtemelen aynı hatayı tekrar tekrar alacaksınız – “medyanızın bir kısmı yüklenemedi”.

Görmelisiniz, bu medya dosyası ile ilgili bir sorun değil. Twitter, Twitter profilinize herhangi bir şey göndermenizi engelliyor. Profilinizde her zaman yalnızca medya içeriği olan tweet’ler yayınladıysanız ve hesabınız çok sayıda takipçiyle nispeten yeniyse, basit bir güvenlik kontrolünden geçmediğiniz sürece Twitter, üzerinde herhangi bir şey göndermenizi engelleyebilir.

Yine de bir resim veya video içeren bir tweet gönderirken, bir güvenlik kontrolünden geçmek için bir uyarı alamayabilirsiniz.

Bir güvenlik sorusunu geçme istemi almak için medya dosyasını tweet’inizden kaldırın ve metin tabanlı bir tweet göndermeyi deneyin . Sizden “Google reCAPTCHA testini geçmenizi” isteyen bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ‘Başlat’ı tıklayın.

Bir sonraki ekranda, her zamanki ‘Robot musunuz?’ bir insan olduğunuzu doğrulamak için Google’ın reCAPTCHA sisteminden. Ekrandaki onay kutusunu işaretleyin ve doğruladıktan sonra ‘Devam Et’ düğmesine basın.

Daha sonra bir ‘Teşekkür ederim!’ İle karşılanacaksınız. insan olduğunuzu doğrulamak için Twitter’dan not. Twitter profilinize gitmek için ‘Twitter’da Devam Et’ düğmesini tıklayın.

Başladığınız ‘Tweet’ muhtemelen unutulacak. Bizim durumumuzda, profilde yayınlamadı. Ancak emin olun, artık profilinizde bir medya dosyası içeren bir tweet göndermeye geri dönebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir