Singapur'da iPhone XS ve iPhone XS Max Nasıl Satın Alınır / Ön Sipariş Verilir

Apple iPhone XS artık resmi ve 14 Eylül'den itibaren Singapur dahil birçok ülkede satışa sunulacak. Cihaz önce ön siparişe, ardından mağazalardaki raflarda olacak.

Singapur'da iPhone XS satın almak istiyorsanız, onu almanın en iyi yolu Apple Store uygulamasıdır. İPhone XS için ön sipariş vermenin açık ara en hızlı yolu.

Ancak, doğrudan Singapur'daki Apple Store'dan sipariş verirken operatörünüzü seçemezsiniz. İPhone XS'i Singapur'daki Singtel ve Starhub gibi operatörlerden abonelik temelinde satın almak istiyorsanız, iPhone XS'i ilgili operatör sitelerinden sipariş etmeniz gerekir.

Singtel'den iPhone XS satın alın

Singtel, geçen yıl Singapur'da iPhone X cihazlarının çoğunu sattı ve iPhone X'ten daha fazla iPhone XS cihazı satacak. operatör cihazı çevrimiçi duruma getirir.

Singtel'in iPhone X'i ön sipariş için sunduğunda ilk öğrenenlerden biri olmak için Singtel web sitesindeki bu bağlantıyı izlemeye devam edin.

İPhone XS fiyatlandırması hakkında, Singtel'in iPhone XS için de iPhone X için olduğu gibi aynı ücreti alacağını düşünüyoruz. Apple muhtemelen iPhone XS'i lansmanda 1.648 S $ ile aynı miktarda ücretlendirecek.

Starhub'dan iPhone XS sipariş edin

Starhub, iPhone XS'i Singapur'da Apple ve Singtel ile hemen hemen aynı zamanda taşıyacak ve muhtemelen size ülkedeki Singtel'den daha iyi indirimler sunacak.

Starhub'ın iPhone XS'i ön siparişe ne zaman koyduğunu ilk öğrenen olmak için, operatörün web sitesindeki bu sayfayı kontrol etmeye devam edin.

Singapur'da iPhone XS için resmi fiyatları aldığımızda bu sayfayı mutlaka güncelleyeceğiz. Bizi izlemeye devam edin…

İlginizi Çekebilir!

How to View or Sort Messages by SIM on iPhone

İPhone Mesajları SIM’e Göre Görüntüleme veya Sıralama

Her ikisi için de ayrı bir SIM kullanıyorsanız, Kişisel ve İş mesajlarını kolayca sıralayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir