İPhone'dan metin mesajları nasıl yazdırılır

Sevdiğiniz birinden çerçevelemek istediğiniz bir metin mesajı veya yasal / ticari işler için basılı bir kopyasını saklayacak kadar önemli mesajlar mı aldınız? İşte bir metin mesajı yazdırmanın basit ve etkili bir yolu.

 1. Mesajın ekran görüntüsünü alın
  Mesajlar uygulamasında görüşmeyi açın ve yazdırmak istediğiniz mesajın ekran görüntüsünü alın. Mesaj / konuşma uzunsa birden fazla ekran görüntüsü alın.
 2. (isteğe bağlı) Dikişli / kayan bir ekran görüntüsü oluşturun
  Uzun bir görüşme yazdırıyorsanız, yazdırıldığında görüşmeyi okumayı kolaylaştırmak için birkaç ekran görüntüsünü tek bir büyük ekran görüntüsüne dikmek isteyebilirsiniz. Mesajlar ekran görüntülerinizi tek bir resim / pdf olarak birleştirmek için Mesajlar ve SMS'e PDF'ye Aktarma uygulamasını kullanmanızı öneririz.
 3. Ekran görüntüsünü bilgisayarınıza aktarın
  Uzun bir görüşmeyi kendi e-postanıza yazdırmak için oluşturduğunuz ekran görüntüsünü veya PDF dosyasını e-posta ile gönderin ve ardından e-posta gelen kutunuzdan bilgisayarınıza indirin.
 4. Ekran görüntüsünü yazdırın
  Ekran görüntüsünü bilgisayarınıza indirdikten sonra, herhangi bir belgeyi yazdırdığınız gibi yazdırın.

Herhangi bir ücretli araca veya uygulamaya ihtiyaç duymadan iPhone'da metin mesajlarını kolayca bu şekilde yazdırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir