İTunes kullanarak iOS 12 Beta 5 yüklenemiyor mu? Windows'ta iTunes 12.7'yi kullanmayı deneyin ve Mac'e Xcode 10 Beta 5'i yükleyin

İPhone'unuza iOS 12 Beta 5'i indiremiyor musunuz? Üzülmeyin. Yalnız değilsin. Birçok kullanıcı, iPhone'larını en son beta sürümüne güncellemeye çalışırken sorunlar bildirdi. Ne OTA güncelleme sistemi çalışmıyor ne de iTunes, kullanıcıların güncellemeyi IPSW üretici yazılımı dosyasını kullanarak yüklemesine izin veriyor. Ayarlar aracılığıyla güncelleme yapmaya çalışırken, cihaz "Güncelleme Kontrol Edilemiyor" hatası vermeye devam ediyor. Ve bir şekilde […]

İPhone'unuza iOS 12 Beta 5'i indiremiyor musunuz? Üzülmeyin. Yalnız değilsin. Birçok kullanıcı, iPhone'larını en son beta sürümüne güncellemeye çalışırken sorunlar bildirdi. Ne OTA güncelleme sistemi çalışmıyor ne de iTunes, kullanıcıların güncellemeyi IPSW üretici yazılımı dosyasını kullanarak yüklemesine izin veriyor.

Ayarlar aracılığıyla güncelleme yapmaya çalışırken, cihaz "Güncelleme Kontrol Edilemiyor" hatası vermeye devam ediyor. Ve bir şekilde iTunes, iOS 12 Beta 5'i IPSW ürün yazılımı aracılığıyla yüklemeye çalışırken de harekete geçmeye başladı. Şu hatayı veriyor: "iPhone'unuzu iOS 12.0'a güncellemek için iTunes'un en son sürümünü yüklemeniz gerekiyor."

Neyse ki, bir düzeltme var .

Bir Mac'iniz varsa, sisteminize Xcode 10 Beta 5 yükleyin; iTunes tekrar normal şekilde çalışacaktır. Herhangi bir sorun yaşamadan iPhone veya iPad'inize iOS 12 Beta 5'i kurmanıza izin verir. Sadece Xcode 10 Beta 5'i yüklemelisiniz, başka bir şey değil.

→ Xcode 10 Beta 5'i indirin (5.19 GB)

Bir Windows PC kullanıyorsanız, düzeltme basittir ancak zaman alır. İTunes 12.8 sürümünü tamamen kaldırmanız, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatmanız ve ardından iTunes 12.7 sürümünü yüklemeniz gerekir . Bu kadar.

İTunes 12.7'yi PC'nize yükledikten sonra, desteklenen iPhone veya iPad'inize iOS 12 Beta 5 IPSW ürün yazılımını yüklemeyi deneyin. Her zamanki gibi çalışmalı.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top