İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından bir hafta sonra geliyor.

İOS 11.4 beta 5 için resmi değişiklik günlüğü yalnızca hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerden bahsediyor. Ancak beta 5 için bundan daha fazlası olmalı. Biraz sonra bununla ilgili ayrı bir gönderi yapacağız. Şimdilik iOS 11.4 beta 5 güncellemesini iOS cihazınıza nasıl yükleyebileceğinizi görelim.

İOS 11.4 beta 5 şu anda yalnızca geliştirici programı aracılığıyla indirilebilir. Ancak, Apple'ın güncellemeyi herkese açık beta kanalına yayınlaması çok uzun sürmeyecek.

Herkese açık beta güncellemelerine kaydolmak için, → iPhone'da iOS beta güncellemelerini indirme konusundaki ayrıntılı kılavuzumuzu izleyin.

Bir geliştiriciyseniz, iOS 11.4 beta 5 güncellemesini doğrudan cihazınızda almak için iPhone'unuza geliştirici yapılandırma profilini yüklemeniz yeterlidir.

İlginizi Çekebilir!

İPhone 6'da AirDrop nasıl kullanılır

Apple'ın AirDrop hizmeti, iPhone ve Mac kullanıcılarının tek bir dokunuşla içeriği yakındaki diğer cihazlarla kablosuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir