İPhone’da iMessage’da Resimli Bulmacalar Nasıl Gönderilir

Resim bulmacaları göndermek, iMessage kullanıcıları arasında oldukça popüler hale geliyor. Temelde kamera rulonuzdan bir resmi şaşkın bir görüntü olarak iMessage’daki birine bulmacayı çözmeleri, görüntüyü yeniden oluşturmaları için göndermektir. Bu güzel bir oyun.

İMessage’da resimli bulmacalar göndermek için iPhone’unuza World of WIT uygulamasını indirmeniz gerekir. Aşağıdaki butona tıklayın ve App Store’dan indirin ve kurun.

World of Wit uygulamasını indirin

World of WIT uygulamasını kullanarak iMessage’da Resimli Bulmacaları Gönderme

  1. Mesajlar uygulamasını açın ve resimli bulmaca göndermek istediğiniz kişiyle bir konuşma başlatın.
  2. Uygulama seçim menüsünü açmak için alt çubuktaki Uygulamalar simgesine (kamera simgesinin yanında) dokunun.
  3. Şimdi yukarıdaki App Store bağlantısından indirdiğimiz World of WIT uygulamasını seçin.
  4. Yapboz olarak göndermek istediğiniz kamera rulonuzdan bir resim eklemek için + simgeli ilk seçeneği seçin.
  5. Bir resim seçtikten sonra, resmin üzerinde bir ızgara ve sol alt köşede dairesel bir simge göreceksiniz, etrafını hareket ettirmek için daireye dokunup basılı tutun ve bir resim bulmacası oluşturun.
  6. Bir resim yapbozu oluşturduktan sonra Seçenekler’e dokunun ve şaşkın resimle göndermek istediğiniz bir soruyu seçin. Ayrıca özel bir başlık da sağlayabilirsiniz. Ayrıca, alıcının bulmacayı çözmesini kolaylaştırmak için bulanıklığı kapatabilirsiniz.
  7. Bittiğinde, Gönder düğmesine basın, bir yorum ekleyin (varsa) ve şaşkın resmi göndermek için yeşil ok simgesine dokunun.

Alıcının, oynamaya başlamak için sadece şaşkın resme dokunması gerekecektir. Bulmacayı oluşturmayı bitirdikten sonra, gerçek resmi Kamera rulosuna kaydetmek için devam düğmesine basabilir ve ayrıca size bulmacayı çözdüklerine dair bir kanıt gönderebilirler.

 

Check Also

iPhone’da Konferans Görüşmesi Nasıl Yapılır?

iPhone’unuzdan arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza konferans araması yapmak için adım adım kılavuz. Konferans görüşmesi, iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.