iOS 11.4: Neden güncellemelisiniz?

Apple, uyumlu iPhone ve iPad cihazları için iOS 11.4 güncellemesini yayınladı. Güncelleme, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin yanı sıra birkaç yeni özellik getiriyor. Henüz en son iOS sürümüne güncelleme yapmadıysanız, iOS cihazlarınıza iOS 11.4’ü yüklemeniz için işte birkaç neden.

Son zamanlarda tüm iOS güncellemeleri performans iyileştirmelerine odaklanıyor ve iOS 11.4 güncellemesi de farklı değil. Ayrıca, yeni yazılımla birlikte iCloud’daki Mesajlar ve AirPlay 2 gibi bazı kullanışlı özelliklere de sahip oluyorsunuz.

Performans geliştirmeleri

AirPlay 2 ve iCloud’daki Mesajlar gibi özelliklerin yanı sıra, iOS 11.4’ün en heyecan verici özelliklerinden biri akıcı performans. İlk beta sürümünden bu yana iPhone 6 ve iPhone X’imizde iOS 11.4 çalışıyordu ve bir şey hemen fark edildi – akıcı ve hızlı performans.

Geliştirilmiş pil ömrü

Performans odaklı bir güncelleme olan iOS 11.4, size oldukça sağlam pil yedeklemesi de sağlıyor. Birkaç aydır iOS 11.4’ü test ediyoruz ve geliştirici beta sürümlerinde bile pil yedeklemesiyle hiçbir zaman etkilemedi. Daha fazla bilgi için iOS 11.4 pil ömrü incelememize göz atın.

İCloud’daki Mesajlar ile depolama alanından tasarruf edin

Mesajlar’ı uzun süredir kullanıyorsanız, Mesajlar uygulamasının cihazınızdaki büyük bir depolama alanında yemek yeme şansı oldukça iyidir. Mesajlar uygulamasında 12,4 GB veriye sahiptim ve iCloud’da Mesajlar’ı etkinleştirdikten sonra telefonumun deposunda şu anda 82 MB’a düşmüştüm. Bu nedenle, ek rahatlığın yanı sıra, iCloud’daki Mesajlar, iPhone veya iPad’inizde büyük miktarda saklama alanı kazanmanıza da yardımcı olabilir.

Artımlı bir güncelleme için, bu nedenler iOS 11.4 güncellemesini yüklemek için yeterlidir. Güncellemeyi bir bilgisayar kullanarak hızlı bir şekilde kurmak istemeniz durumunda, cihazınız için iOS 11.4 IPSW üretici yazılımı dosyasını indirebilir ve iTunes’u kullanarak manuel olarak yükleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir