İPhone XS, AirPods ile birlikte mi geliyor?

Apple'ın AirPod'ları iPhone XS ile bir araya getirmesinin büyüleyici olacağını biliyoruz, ancak Apple böyle çalışmıyor. Harika bir ürün yapmışlarsa, neden şirket bunu size ücretsiz versin?

Yani evet. Cevap hayır . iPhone XS, kutuda AirPod'larla birlikte VERİLMEZ.

Bununla birlikte, iPhone XS'in fiyatını haklı çıkarmadığı düşüncesini paylaşıyoruz. Cihazın tamamı ekran görüntüsü ve parlak yüzeyler için size 1.000 dolardan fazla mal oluyor. Çentik bir hayal kırıklığıdır, ancak artık tartışmaya açık değildir. 2018'de piyasaya sürülen her akıllı telefonda tam anlamıyla mevcut.

İPhone XS'in size ne kadara mal olacağını düşünürseniz, kutuda AirPod'larla birlikte gelip gelmediğini merak ettiyseniz mantıklı geliyor. Maalesef öyle değil. Ancak iPhone XS ile birlikte gelen aksesuarlar bir hayal kırıklığı olmayacak.

iPhone XS, kutuda Apple'ın bugüne kadar iPhone cihazlarıyla birlikte sunduğu şarj cihazından neredeyse üç kat daha güçlü bir USB C şarj cihazıyla birlikte gelir. Bunun anlamı, iPhone XS'nizin yalnızca 30 dakika içinde% 80'e kadar şarj olabileceği anlamına gelir.

Her neyse, önemli olan şey için, iPhone XS'deki birlikte verilen EarPod'ların ses kalitesi de mükemmel. Ve kablosuz olmak istiyorsanız, AirPod'lara bazı harika alternatifler var. Google'da "gerçekten kablosuz kulaklıklar" arayın.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir