Windows 10’da Başlat menüsünde bir Döşeme klasörü nasıl adlandırılır

Windows 10 için en son Windows Insider önizleme yapısı, Başlat menüsünde bir Tile klasörünü adlandırma yeteneği de dahil olmak üzere birçok harika yeni özellik getiriyor. Bilmiyorsanız, uygulama simgelerini diğerinin üzerine bırakarak Windows 10 Başlat menüsünde bir Döşeme klasörü oluşturabilirsiniz. Ancak, şimdiye kadar, Windows 10’da bir Döşeme klasörünün adını veya adını değiştiremiyordunuz. Ancak bu, en son […]

Windows 10 için en son Windows Insider önizleme yapısı, Başlat menüsünde bir Tile klasörünü adlandırma yeteneği de dahil olmak üzere birçok harika yeni özellik getiriyor.

Bilmiyorsanız, uygulama simgelerini diğerinin üzerine bırakarak Windows 10 Başlat menüsünde bir Döşeme klasörü oluşturabilirsiniz. Ancak, şimdiye kadar, Windows 10’da bir Döşeme klasörünün adını veya adını değiştiremiyordunuz. Ancak bu, en son önizleme yapısı 17666 (RS5) ile değişir.

İpucu: Bilgisayarınızda Windows Insider Programına katılmak için ayrıntılı adım adım kılavuzumuzu izleyin.

Windows 10’da Başlat’ta Döşeme klasörü nasıl yeniden adlandırılır

  1. Adını / adını değiştirmek istediğiniz Döşeme klasörüne tıklayın.
  2. Döşeme klasörü açıldığında, genişletilmiş öğelerin hemen üzerinde Ad klasörü metnini göreceksiniz.
  3. Ad klasörü metnine tıklayın, ardından klasör için bir ad yazın ve ardından değişikliklerinizi göndermek için ekranda herhangi bir yere tıklayın.
  4. Başlangıç’taki adlandırılmış Döşeme klasörünüz şöyle görünecektir:

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top