İPhone'da ve iTunes'da, PC veya Mac'te Apple Music'te Şarkı Sözleri nasıl görüntülenir

Apple Music, iPhone için en iyi Müzik dinleme uygulamalarından biridir. Ve son iOS 13 güncellemesi, senkronize şarkı sözleri özelliği ile daha da iyi hale getirdi.

Apple Music uygulamasında büyük ve kalın metinlerle tam ekran arayüzde şarkı sözlerini kelime kelime görebilirsiniz. Bir şarkı çalarken, iPhone, iPad ve iPod cihazlarında Apple Music’te şarkı sözlerini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için alt sıradaki (ses kaydırıcısının altında) “Şarkı Sözleri” simgesine dokunun.

iPhone Apple Music Uygulaması Şarkı Sözleri Düğmesi

Bir şarkı için sözler bulunmadığında, sözler düğmesi kaybolur. Ona dokunamayacaksın.

Apple Music’teki şarkı sözleri etkileşimlidir, şarkı sözü görüntüleyicide bir ayete atlamak için bir satıra kaydırabilir ve dokunabilirsiniz. Gerçekten uygun.

Apple Music Şarkı Sözü Görüntüleyici

Ayrıca, şarkı sözlerinin tamamını normal metinde ve senkronizasyon olmadan görmek istiyorsanız, şarkı adının yanındaki üç noktalı menü düğmesine dokunun ve mevcut seçeneklerden “Tüm Şarkı Sözlerini Görüntüle” yi seçin.

Apple Music uygulamasında Şarkı Sözlerinin Tamamını Görüntüleme

İTunes’da şarkı sözlerini görüntüleme

iTunes, büyük ve kalın eşzamanlı şarkı sözlerine sahip değildir, ancak bir şarkının sözlerinin tamamını iTunes’da görüntüleyebilirsiniz.

Şarkı sözlerini görüntülemek istediğiniz şarkıya sağ tıklayın ve bağlam menüsünden “Şarkı Bilgileri” ni seçin.

İTunes’da “Şarkı Bilgileri” menüsünü açın

Seçtiğiniz şarkının tüm ayrıntılarını içeren bir açılır pencere gösterilecektir. Şarkı sözlerinin tamamını açılır pencerede görüntülemek için “Şarkı Sözleri” sekmesine tıklayın.

iTunes Şarkı Sözleri görüntüleyici

En sevdiğiniz müzikleri dinlerken eğlenin!

Check Also

Dinamik Ada Afişi Yerine iPhone 14 Pro’da Gelen Aramalar İçin Tam Ekran Nasıl Alınır

Aramaları küçük bir başlıkta almaktan hoşlanmıyorsanız, bunun yerine tam ekran aramaları tercih edin. İnsanlar Apple’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.