İPhone'da Silinmiş Fotoğraflar Nasıl Kurtarılır

İPhone’daki bir fotoğrafı yanlışlıkla silme konusunda asla endişelenmeyin.

İPhone’unuzdaki bazı fotoğrafları yanlışlıkla sildiyseniz paniğe kapılmanıza gerek yok. Silinen fotoğrafları iPhone’dan kolayca kurtarabilirsiniz. İPhone’daki bir fotoğrafı sildiğinizde, bu fotoğraf iPhone’un geri dönüşüm kutusu olan ‘Yakın Zamanda Silinmiş’ klasörüne gider.

Bir fotoğraf silindiğinde, iPhone’unuzdan kalıcı olarak silinmeden önce ‘Son Silinmiş’ klasöründen kurtarmak için 30 gününüz vardır.

İPhone’unuzda silinmiş bir fotoğrafı kurtarmak için Fotoğraflar uygulamasını açın ve Albümler sekmesine gidin.

Ardından ekranın en altına kaydırın. ‘Diğer Albümler’ bölümünün altında ‘ Son Silinmiş ‘ seçeneğini bulacaksınız. Son 30 gün içinde silinen tüm fotoğraflar orada olacak.

İPhone’da Silinen Fotoğrafları Son Silinmiş Klasörden kolayca kurtarın.

Kurtarmak istediğiniz fotoğrafı açın ve ekranın sağ alt köşesindeki ‘Kurtar düğmesine’ dokunun.

Ekranda bir onay diyaloğu görünecektir. Fotoğrafı kurtarmak istediğinizi onaylayın; fotoğraf kurtarılacak ve uygulamadaki Tüm Fotoğraflar bölümüne geri dönecektir.

Aynı anda birden fazla fotoğrafı kurtarmak için. Son Silinmiş albümde, Seç seçeneğine dokunun, kurtarmak istediğiniz fotoğrafları seçin ve Kurtar’a dokunun.

Tüm fotoğrafları ‘Son Silinmiş’ klasöründen bir defada kurtarmak için. Seç seçeneğine dokunduktan sonra, ekranın sağ alt köşesinde Tümünü Kurtar seçeneği görünecektir. Tüm fotoğrafları orijinal klasörlerine kurtarmak için üzerine dokunun.

İlginizi Çekebilir!

What is iOS and MacOS Rapid Security Response?

iOS ve MacOS Hızlı Güvenlik Yanıtı nedir?

Apple Ekosistemindeki bu yeni tür yazılım güncellemesi hakkında bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir