İPhone XS, XS Max ve iPhone XR için En İyi Kılıf Fiyatları

Apple iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR, iPhone’unuzu yanlışlıkla sert bir yüzeye düşürdüğünüzde kırılmaya yatkın olan cam bir arka tasarıma sahiptir. İPhone’unuzu kazara düşmelerden korumak için üzerine bir kılıf / kapak koymanız gerekir. Daha önce bir iPhone X’e sahipseniz, iPhone X ve iPhone XS için kılıfların ve kapakların aynı olduğunu bilmekten mutluluk duyarsınız […]

Apple iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR, iPhone’unuzu yanlışlıkla sert bir yüzeye düşürdüğünüzde kırılmaya yatkın olan cam bir arka tasarıma sahiptir. İPhone’unuzu kazara düşmelerden korumak için üzerine bir kılıf / kapak koymanız gerekir.

Daha önce bir iPhone X’e sahipseniz, iPhone X ve iPhone XS için kılıfların ve kapakların aynı olduğunu bilmekten mutluluk duyarsınız çünkü her iki cihaz da aynı boyutlardadır.

Yeni bir kapak arıyorsanız, yeni iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’niz için kılıflar ve kapaklar için en iyi fırsatlardan bazıları aşağıdadır.

[14,99 $] iPhone XR ve XS Max için Qcell 5000 mAh Pil Kılıfı

Hiçbir şey günü iPhone’unuz için bir şarj cihazı olarak ikiye katlanan bir kılıf ve aynı zamanda kazara düşmelere karşı bir koruyucu kadar kurtaramaz. İPhone XR ve XS Max için QCell pil kılıfı, cihazınıza takılı 5000 mAh pil ile birlikte gelir. İPhone’unuz için alabileceğiniz en iyi taşınabilir şarj cihazıdır.

QCell vakası genellikle yaklaşık 25 $ ‘dır, ancak kasada 10 $ indirim almak için aşağıda belirtilen kupon kodlarını kullanabilirsiniz.

[2,49 $] iPhone Xs Max için ESR İnce Şeffaf Yumuşak TPU Kılıf

İPhone XS Max’inizi çiziklerden ve küçük damlalardan korumak istiyor ancak parlaklığını kaybetmek istemiyor musunuz? ESR şeffaf yumuşak TPU kılıfı, iPhone XS Max’iniz için doğru durumdur. Genellikle 10.98 $ için geçerlidir, ancak şu anda aşağıda paylaşılan kupon kodunu kullanarak 2.49 $ ‘a alabilirsiniz.

→ iPhone XS Max için ESR İnce Şeffaf Yumuşak TPU Kılıf Satın Alın
└ Kupon:
M6S69KU5

[2,80 $] Caseology Wavelength Serisi iPhone XR Kılıf

iPhone XR henüz piyasaya sürülmedi, ancak kasa yapımcıları şimdiden yeni iPhone için fırsatlar sunuyor. Genellikle 14 dolara satılan Caseology Wavelength Series iPhone XR kılıfı, şu anda Amazon’da bir indirim kuponu ile yalnızca 2,80 dolara satılıyor. Fırsat, kasanın tüm renklerinde mevcuttur.

→ Amazon’da Caseology iPhone XR kılıfı satın alın
└ Kupon kodu: 80PDJATL

[1,99 ABD doları] iPhone XS / X için Ztotop Şeffaf Hibrit Kılıf

İPhone XS için Ztotop Şeffaf Hibrit Kılıf

İPhone XS için Ztotop Clear Hybrid Kılıf Amazon.com’da satılıyor. Durum genellikle 15,99 $ civarındadır, ancak aşağıda verilen kuponu kullanırsanız, onu yalnızca 1,99 $ karşılığında alırsınız.

Açıkçası ve bildiğiniz gibi, iPhone XS ve iPhone X kılıfları aynı boyutta. İPhone X’iniz için de satın alabilirsiniz.

→ iPhone XS için Ztotop Clear Hybrid Kılıf Satın Alın
Promosyon kodu: IXBHHQNS

[1,95 $] Bentoben iPhone XS Max Kılıfları

BENTOBEN iPhone Xs Max Hibrit Sert PC ve Yumuşak TPU Kapak

İPhone XS Max için birkaç Bentoben kılıfı Amazon’da kupon kodlarıyla satışa çıkıyor. Aşağıdaki bağlantılara göz atın:

[4,99 $] iPhone XS için MoKo Crystal Clear Kılıf

İPhone XS için MoKo Crystal Clear Kılıf

İPhone XS için MoKo Crystal Clear Case, şu anda yalnızca Amazon.com’da 4,99 ABD Doları karşılığında satın alınabilir (kupon gerekmez). Aşağıdaki bağlantıdan edinin:

→ iPhone XS için MoKo Kristal Kılıf satın alın (4,99 $)

[1,65 ABD doları] iPhone XS, XS Max ve iPhone XR için VRS Tasarım kılıfları

İPhone XS ve XS Max için VRS Crystal Fit kılıf

VRS Design kılıfları şu anda Amazon’da promosyon kodlarıyla satılıyor. Ayrıca siparişiniz 25 $ + ise veya Amazon Prime üyeliğiniz varsa ücretsiz gönderimden de yararlanabilirsiniz.

iPhone XS Max

iPhone XS ve iPhone X

iPhone XR

Bu sayfayı iPhone XS, XS Max ve iPhone XR kılıfları ve kapaklarıyla ilgili yeni fırsatlarla güncel tutacağız. Şimdi yer imlerine ekleyin, böylece iPhone’unuz için yeni bir kılıf satın almak istediğinizde nereye bakacağınızı bilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top