iPhone XS Pil Ömrü İncelemesi: iPhone X'ten daha iyi

İPhone XS, iPhone X’den daha güçlü ve verimli. Apple’ın bugüne kadar ürettiği en iyi ürün ve 21 Eylül’de mağazalarda satışa sunulacak. Ancak iPhone XS’i planlamadan önce, cihazın ekran süresi kullanımınıza dayanacak şekilde tasarlanıp tasarlanmadığını bilmek iyi bir fikirdir.

İPhone XS muhtemelen iPhone X ile aynı 2716 mAh bataryaya sahip. Cihaz ayrıca iPhone X ile aynı boyutta OLED ekrana sahip, önemli farklılıklar yeni A12 Bionic işlemci ve cihazın ek işlevsellikleridir.

Pil kapasitesi ve ekran türündeki benzerlikler göz önüne alındığında, iPhone XS pil ömrü muhtemelen iPhone X’inkine benzer olacaktır.

Oh, ve bu yıl daha büyük boyutlu ve dolayısıyla daha büyük bir bataryaya sahip yeni bir iPhone XS Max var. İPhone XS Max, iPhone XS’den bir buçuk saat daha uzun sürer.

İPhone XS Max’in pil kapasitesi bilinmemekle birlikte iPhone 8 Plus’tan daha fazla.

iOS 12 iyileştirmeleri

İPhone XS, iOS 12 için iPhone X, 8 veya diğer iOS 12 destekli cihazlardan daha optimize edilmiştir. Ve bu daha iyi pil ömrü anlamına gelir.

Birkaç aydır iPhone X’imizde iOS 12 Developer beta sürümlerini kullandık ve bir geliştirici sürümü olmasına rağmen, sahip olduğumuz pil ömrü her zamankinden daha iyiydi. İOS 12 pil ömrü incelememizde, iOS 12’nin iPhone X üzerindeki performansını büyük ölçüde övdük. Ve iPhone XS’in daha iyi olacağından eminiz.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir