iPhone 6 iOS 12 performansı ve ipuçları: Neden yüklemelisiniz?

İOS 12 beta çıktı ve bir haftadan fazla bir süredir iPhone 6’mızda çalıştırıyoruz. Güncelleme, iPhone 6 performansını büyük ölçüde iyileştiriyor. Öyle ki iPhone 6’nın 4 yaşında bir cihaz olduğunu bile söylemeyeceksiniz.

İOS 12’nin en önemli özelliklerinden biri performans iyileştirmeleridir. WWDC 2018 açılış konuşmasında Apple, iOS 12’nin günlük görevler için iOS 11 ve önceki sürümlere kıyasla iki kat daha hızlı olduğunu ima etti.

İPhone 6’daki performans artışı, telefonda uygulamaları açtığınızda ve çoklu görev yaptığınızda iOS 12 ile açıkça görülebilir. Hızlı. Yalnızca performans sorunları nedeniyle iPhone 6’dan yeni bir iPhone’a yükseltmek istiyorsanız, iOS 12’yi denemek isteyebilirsiniz.

GeekBench puanları, iOS 12’yi yükledikten sonra iPhone 6’da da önemli ölçüde iyileşiyor. İOS 12 çalıştıran iPhone 6’nın ortalama iPhone 6 puanlarına göre GeekBench puanları arasındaki farkı kontrol edin.

Sol: CPU Tek Çekirdekli; Orta: CPU Çok Çekirdekli, Sağ: GPU

Bununla birlikte, iOS 12, eski iPhone 6’ya bazı harika özellikler de getiriyor. İOS 12’deki tüm yeni özelliklerin kişisel favorilerimiz Ekran Süresi ve Uygulama Sınırları . Bu araçların her ikisi de, hepimizin farkında olmadan içine düştüğümüz iPhone bağımlılığını kontrol etmek için inanılmaz derecede yardımcı oluyor.

İOS 12’yi bir hafta boyunca kullandıktan sonra, Ekran Süresi istatistikleri telefonumu günde yaklaşık 239 kez, yani her 6 dakikada bir seçtiğimi gösteriyor. Bu delilik. İOS 12’deki Ekran Süresi istatistikleri derinlemesine ve yaşam tarzınızı iyileştirmede size çok yardımcı olabilir.

İPhone 6’nızda iOS 12 çalıştırıyorsanız, yeni yazılımın aşağıdaki harika özelliklerini denediğinizden emin olun.

iOS 12 ipuçları

İOS 12’de ilginizi çekebilecek daha birçok özellik var. İPhone 6’nızda iOS 12 Beta çalıştırmada sorun yoksa, onu denemenizi ve yaşlanan iPhone’unuza sağlayacağı performans artışını deneyimlemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir