Microsoft Teams’de Arka Plan Nasıl Bulanıklaştırılır

Microsoft Teams gibi işbirliği platformları, evden çalışmayı sorunsuz bir deneyim haline getirmiştir, ancak her zaman zorluklar vardır. Video görüşmeleri sırasında böyle bir zorluk yaşanır. Arka plandaki sürekli rahatsızlıklar, sizin ve görüşmedeki diğer kişiler için eldeki konulara konsantre olmayı zorlaştırabilir. Microsoft Teams, sizi bu tür utançlardan kurtaracak harika bir özelliğe sahiptir. Microsoft Teams, gerçek zamanlı video […]

Microsoft Teams gibi işbirliği platformları, evden çalışmayı sorunsuz bir deneyim haline getirmiştir, ancak her zaman zorluklar vardır. Video görüşmeleri sırasında böyle bir zorluk yaşanır. Arka plandaki sürekli rahatsızlıklar, sizin ve görüşmedeki diğer kişiler için eldeki konulara konsantre olmayı zorlaştırabilir. Microsoft Teams, sizi bu tür utançlardan kurtaracak harika bir özelliğe sahiptir.

Microsoft Teams, gerçek zamanlı video görüşmelerinde arka planı bulanıklaştırmanıza olanak tanır. Ve oldukça basit bir özellik.

Microsoft Teams’de bir video görüşmesindeyken, ekranın alt kısmındaki araç çubuğunda bulunan ‘Diğer’ seçeneğini (üç nokta) tıklayın ve ‘Arka planımı bulanıklaştır’ seçeneğini seçin.

Arka planı bulanıklaştırma hızlı çalışır ve hareketlerinizi oldukça iyi izler. Ve istediğiniz zaman kolayca kapatabilirsiniz.

Evden çalışırken, Microsoft Teams’deki ‘Arka planı bulanıklaştır’ seçeneği, iş arkadaşlarınızla çevrimiçi toplantılarda ve aramalarda çalışmak için bir cankurtarandır.

Microsoft ayrıca Microsoft Teams’deki toplantılar için özelleştirilmiş bir arka plan özelliği üzerinde çalışıyor . Bu yeni özellik, kullanıcıların video görüşmesindeyken duvar kağıtları gibi özel resimleri arka plan olarak ayarlamalarına izin verecek . Aşağıdaki resimde nasıl çalıştığını kontrol edin.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top