İPhone X'te Uygulamalar Nasıl İndirilir

İPhone X’inize uygulama indirmek, yapılacak en kolay şeylerden biridir. Apple, her iPhone ve iPad cihazıyla App Store adlı oldukça temiz bir uygulamayı bir araya getiriyor. İPhone X’inizdeki uygulamaları ve oyunları App Store’dan indirebilirsiniz. İPhone X’te uygulamaları nasıl indireceğiniz konusunda size adım adım rehberlik edeceğiz, ancak uygulama indirmeleriyle ilgili sorunları çözmek gibi farklı bir nedenle buradaysanız, […]

İPhone X’inize uygulama indirmek, yapılacak en kolay şeylerden biridir. Apple, her iPhone ve iPad cihazıyla App Store adlı oldukça temiz bir uygulamayı bir araya getiriyor. İPhone X’inizdeki uygulamaları ve oyunları App Store’dan indirebilirsiniz.

İPhone X’te uygulamaları nasıl indireceğiniz konusunda size adım adım rehberlik edeceğiz, ancak uygulama indirmeleriyle ilgili sorunları çözmek gibi farklı bir nedenle buradaysanız, uygulamayı reddettiğinde App Store’u düzeltmeyle ilgili diğer gönderimizi daha iyi okuyun. uygulamaları indirin.

→ Uygulamalar iPhone’a indirilmiyor mu? Bu düzeltmeleri deneyin

Şimdi, iPhone X’inize App Store’dan uygulama indirme hakkında. Öncelikle, cihazınızda bir Apple Kimliğinizin kurulu olduğundan emin olun. Bir Apple Kimliği ile giriş yapmak için Ayarlar’a gidin ve iPhone’unuza Giriş Yap’a dokunun.

İPhone X’inizde oturum açtıktan sonra, iPhone X’inize bir uygulama indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

İPhone X’te uygulamalar nasıl indirilir

  1. WiFi’ye bağlı olduğunuzdan veya Hücresel Verinin etkinleştirildiğinden emin olun.
  2. İPhone X’inizde App Store uygulamasını açın.
  3. Cihazınız için Play Store’da bulunan tüm uygulamaları keşfetmek için alt çubuktaki Uygulamalar’a dokunun.
    └ Ayrıca iPhone X’te yüklemek istediğiniz belirli uygulama bulmak için Ara dokunabilirsiniz
  4. Aradığınız uygulamayı bulduğunuzda, GET düğmesine dokunun.
  5. Uygulamayı yüklemek için bir onay ekranı alacaksınız. Onaylamak için Yükle düğmesine dokunun.
  6. İndirmeyi başlatmak için Apple Kimliğinizin parolasını girmeniz istenebilir. Uygulamayı indirmek için şifreyi girin ve Oturum Aç düğmesine basın.

İndirme başladığında, uygulama simgesi soluk bir görünümle ana ekranınıza eklenecektir. İndirme ilerlemesini doğrudan ana ekrandan izleyebilirsiniz. Uygulamanın indirilmesi bittiğinde, soluk efekt uygulama simgesinden kaldırılır ve ardından onu açabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi aynı adımları izleyerek iPhone X’inize aynı anda birden fazla uygulama indirebilirsiniz.

Önemli İpucu: Ücretsiz uygulamaları ve oyunları bile indirmek için Apple Kimliği parolanızı girmek istemiyorsanız, ücretsiz indirmeler için parola gereksiniminin nasıl kaldırılacağına ilişkin adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

iPhone ve iPad’de Şifre Olmadan Uygulamaları Nasıl İndirebilirim?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top