iPhone Ekranı, iOS 12'ye Güncelledikten Sonra Açılmıyor mu? İşte bir düzeltme

İPhone ekranınız iOS 12'ye güncelledikten sonra açılmıyor mu? Üzülmeyin; yalnız değilsin. Birçok kullanıcı, parlaklığı en düşük ayara getirmenin, iOS 12 çalıştıran bir iPhone'da ekranın tamamen kararmasına neden olduğu bu sorunu bildirdi. Bu sorunun basit çözümü, Siri'yi kullanarak parlaklığı artırmak veya iPhone'u yeniden başlatmaya zorlamak ve ardından parlaklığı artırmaktır. İPhone X'deki yan düğmeyi basılı tutarak veya […]

İPhone ekranınız iOS 12'ye güncelledikten sonra açılmıyor mu? Üzülmeyin; yalnız değilsin. Birçok kullanıcı, parlaklığı en düşük ayara getirmenin, iOS 12 çalıştıran bir iPhone'da ekranın tamamen kararmasına neden olduğu bu sorunu bildirdi.

Bu sorunun basit çözümü, Siri'yi kullanarak parlaklığı artırmak veya iPhone'u yeniden başlatmaya zorlamak ve ardından parlaklığı artırmaktır.

İPhone X'deki yan düğmeyi basılı tutarak veya iPhone 8 ve önceki iPhone modellerinde ana sayfa düğmesine basarak iPhone'unuzda Siri'yi arayın. Siri'ye "parlaklığı tam olarak ayarlamasını" söyleyin , ekranınızı geri getirsin.

Siri'yi kullanamıyorsanız, aşağıdaki tuş kombinasyonlarını kullanarak iPhone'unuzu yeniden başlatmaya zorlayın:

  1. Sesi Aç düğmesine bir kez basın ve bırakın.
  2. Sesi Kısma düğmesine bir kez basın ve bırakın.
  3. Ekranda Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun.

İPhone'unuz yeniden başlatıldığında, ekran en düşük seviyeden biraz daha yüksek bir parlaklık ayarına sıfırlanacaktır.

Umarız Apple, iOS 12'deki parlaklık sorunu için ekranın tamamen kararmasına neden olan bir düzeltme yayınlar. O zamana kadar, parlaklığı cihazınızda en düşük ayara ayarlamayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top