İOS 12 çalıştıran iPhone'a Uygulamalar İndirilmiyor mu? Bu düzeltmeleri deneyin

Şimdiye kadar iOS 12 ile ilgili en can sıkıcı sorunlardan biri, App Store’daki sorun oldu. İOS 12 çalıştıran bir dizi kullanıcı için uygulamalar iPhone’larına indirilmiyor.

Apple, bu sorunu iOS 12 Beta 5 sürüm notlarında çözülmüş olarak işaretledi. Ancak sorun, Beta 5’in kendisinde ve gelecekteki tüm iOS 12 sürümlerinde devam etti. App Store’un çalışmasını sağlamak için bazı geçici çözümler var, ancak düzeltme yalnızca geçici olarak kalıyor.

Aşağıda, iPhone’daki App Store’da Uygulamaların indirilmemesi sorunu için denenmiş ve test edilmiş bazı düzeltmeler bulunmaktadır.

İPhone’unuzu yeniden başlatın

App Store’un iPhone’unuza uygulama indirmesini sağlamanın en hızlı çözümlerinden biri onu yeniden başlatmaktır. Her seferinde işe yarar. Ancak etki uzun sürmez. App Store uygulamalarınızı her indirmediğinde iPhone’unuzu yeniden başlatmanız gerekebilir.

→ iPhone nasıl düzgün şekilde yeniden başlatılır

WiFi’yi kapatın, Hücresel Verilere geçin

iOS 12’de bilinen WiFi sorunları var. İPhone’unuza uygulama indiremiyorsanız, telefonunuzun WiFi’si iyi çalışmıyordur.

İndirmekte olduğunuz uygulama 150 MB’nin altındaysa, uygulamayı indirmek için iPhone’unuzda WiFi’yi kapatabilir ve Hücresel Verilere (Mobil Veri) geçebilirsiniz.

WiFi’yi Kapatmak için Ayarlar »WiFi seçeneğine gidin ve WiFi geçişini kapatın.

Bu kadar. Yukarıda paylaşılan düzeltmelerin, iOS 12 çalıştıran iPhone’unuza uygulama indirmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir