iOS 12 Genel Beta Yayın Tarihi

4 Haziran'da WWDC 2018'de yeni iOS 12 duyurulacak ve ardından yeni yazılımın geliştirici beta sürümünün hemen piyasaya sürülmesi sağlanacak. Peki ya ortalama kullanıcıların da indirebileceği iOS 12 genel beta sürümü?

Her yeni iOS sürümünde olduğu gibi Apple, iOS 12'yi yalnızca geliştirici hesabı olan kullanıcıların iPhone ve iPad cihazlarına indirip yükleyebilecekleri bir geliştirici beta yapısı olarak yayınlayacak. Ancak, bir geliştirici hesabı almak yıllık 99 ABD dolarıdır. Bu nedenle, ortalama kullanıcılar için Apple ayrıca, iOS beta sürümlerini herhangi bir iPhone veya iPad kullanıcısı tarafından ücretsiz olarak indirilebilen Genel Beta sürümleri olarak yayınladıkları bir Yazılım Beta Programına sahiptir.

Bununla birlikte, genel beta, aynı yazılım derlemesi için geliştirici beta sürümünün yayınlanmasından birkaç gün / hafta sonra yayınlanır. Apple, iOS 12 geliştirici beta sürümünü 4 Haziran'da yayınlarsa, şirket iOS 12 genel beta sürümünü Haziran ayının sonlarında veya Temmuz ayının başlarında yayınlayacak.

İOS 12 genel beta sürümü çıktığında, iOS beta profilini iPhone veya iPad'inize yükleyerek ilk gün edindiğinizden emin olabilirsiniz. Beta güncellemelerini kablosuz olarak doğrudan cihazınıza alabilmek için iOS genel beta profilinin kurulu olması gerekir.

Apple, iOS 12 genel beta sürümünü yayınladığında bu sayfayı güncelleyeceğimizden emin olacağız. Bizi izlemeye devam edin!

İlginizi Çekebilir!

İOS 11 çalıştıran bir iPhone’da özel zil sesleri nasıl ayarlanır

Apple’ın iPhone’u bazı iyi zil sesleri önceden yüklenmiş olarak gelir. Varsayılan zil sesi (Açılış) ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir