Sesli Notlar uygulamasında iPhone'daki Kayıtlardan Arka Plan Gürültüsünü Kaldırma

Sesli Notlar uygulaması iOS 14’te inanılmaz bir yükseltmeye sahip

İPhone’daki sesli notlar, birçok kullanıcı için gidip gelen bir kayıt uygulamasıdır. Önemli dersleri kaydetmeniz, bir toplantı için not almanız veya kısa süreli düşünceleri belgelemeniz gerekip gerekmediğini, tüm durumlarda kullanışlı olurlar.

İOS 14 ile, favori sesli not uygulamanız bir yükseltme alıyor. Doğal olarak, güncelleme, Apple’ın WWDC’deki açılış konuşmasında, işletim sistemine gelen diğer birçok değişikliğe kıyasla küçük olduğu için iOS 14’ü duyurduklarında söz edilmedi.

Sesli notlara gelen klasörler ve akıllı klasörlere ek olarak, gelen büyük bir değişiklik de kayıt geliştirme. Artık tek bir dokunuşla arka plan gürültüsünü ve oda yankılanmasını gidermek için kayıtlarınızı geliştirebilirsiniz.

Sesli Notlar uygulamasını açın ve geliştirmek istediğiniz kayda dokunun. Altında birkaç seçenek genişleyecektir. ‘Diğer seçenekler’ simgesine (üç nokta) dokunun.

Bir açılır menü görünecektir. ‘Kaydı Düzenle’ seçeneğine dokunun.

Düzenleme ekranında, ekranın sol üst köşesine doğru sihirli değnek gibi bir simge göreceksiniz. Kaydı geliştirmek için üzerine dokunun.

Geliştirmenin açık olduğunu göstermek için mavi bir arka plana sahip olacaktır.

İOS 14’te kaydı geliştirmek ve arka plan gürültüsünü kaldırmak için gereken tek şey bu.

Orijinal kaydı geri istiyorsanız, simgeye tekrar dokunarak elde edebilirsiniz ve değişiklikleri geri alacaktır.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir