Total Wireless iPhone 6: Neden satın almalısınız?

Bir sözleşmeyle dört büyük operatörden bir iPhone almak çok maliyetli olabilir. Bu operatörlerdeki en iyi planları seçmek, yeni iPhone’unuzu seçmekten daha zor bir iştir.

Bir iPhone 6 almak istiyorsanız, onu Total Wireless’tan satın almanızı öneririz. Hizmet Verizon’un 4G LTE + ağında çalıştığı için ülkenin en büyük hücresel ağına bağlı olduğunuzu bilirsiniz. Ve en önemlisi, Total Wireless iPhone 6 almak için bir sözleşme imzalamak zorunda değilsiniz.

iPhone 6, hem aylık ödeme planlarında hem de 199 $ ‘lık tam perakende satış fiyatıyla Total Wireless’tan edinilebilir. Cihazın aylık ödeme planları şu anda şirkette mükemmel bir krediye sahip kullanıcılar için aylık 11,83 ABD doları (24 ay için) VEYA taşıyıcıda yeni olan veya kredilerini oluşturan kullanıcılar için aylık 26,85 ABD doları (15 ay için) şeklindedir.

Total Wireless iPhone 6 almanın iyi yanı, kontrat olmadığı için aylık bir plandan satın aldığınızda bile telefonunuzu istediğiniz zaman iade edebilmenizdir. Bununla birlikte, aylık planınız hücresel hizmetleri kapsamaz, aylık 25 ABD Dolarından başlayan ve aylık 100 ABD Dolarına kadar uzanan bir hizmet planı satın almanız gerekir.

Bu nedenle, en iyi teklif, aylık 199 $ + 25 $ (veya seçiminize göre daha yüksek) tam perakende fiyatını ödeyerek Total Wireless iPhone 6 almaktır. Bu size sadece 199 $ ‘a 32GB iPhone 6 ve isteğinize göre iptal edebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz aylık bir plan sağlayacaktır. Konuyla ilgili bir sözleşme yok.

İlginizi Çekebilir!

iPhone X şarj olmuyor veya% 80 pilde mi takılı kalıyor? İşte nasıl düzelteceğiniz

Pek çok kullanıcı iPhone X'lerinin% 80'in üzerinde pil kapasitesini aşmadığından şikayet ediyor. Kullanıcılar, telefonlarının bataryasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir