İMessage'da Tanklar Nasıl Oynanır

Apple, birkaç haftada bir bazı etkileyici özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle dünyanın en popüler markalarından biridir. iMessage, Apple’ın iOS 11 güncellemesinden sonra kişilerle iki oyunculu oyunları oynamak için de kullanılabilen mesajlaşma hizmetidir. GamePigeon, iMessage’da bir uzantıdan sonra arananlardan biridir.

GamePigeon, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçenekler sunar ve grafikler ve kalite işaretlenmeye kalmıştır. Kullanıcılara bazı heyecan verici ve zorlu bulmacalarla birlikte eğlenceli bir zaman vaat ediyor.

GamePigeon uzantısında bir oyun olan Tanks, piyasaya sürüldüğünden bu yana muazzam bir popülerlik kazandı. Bu yazıda, iMessage’da tankların nasıl oynanacağını göreceğiz.

İMessage’da Tank oynamak

Mesajlar uygulamasını başlatın ve iMessage’da Tank oynamak istediğiniz kişiyle bir görüşme açın. Ardından, klavyenin üzerindeki uygulama çubuğunda bulunan ‘App Store’ simgesine dokunun.

App Store’daki arama kutusunda ‘GamePigeon’u arayın ve ardından arama sonuçlarında GamePigeon listesinin yanındaki’ Al ‘düğmesine dokunun.

Uygulama iPhone’unuza indirilecektir. İMessage sohbetine geri dönün ve ardından uygulama çubuğundan GamePigeon uygulamasını seçin.

Şimdi GamePigeon’da oynayabileceğiniz oyunların listesini göreceksiniz. Listeden ‘Tanklar’a dokunun.

Kişiye oyuna katılması için bir davet gönderilecektir. Karşı taraftaki kişi daveti kabul ettiğinde oyun başlayacaktır.

GamePigeon uygulamasını iPhone’unuza ekleyin ve arkadaşlarınızla iMessage’daki koleksiyondaki harika oyunları oynamaya başlayın.

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir