Apple Store, Siri Kısayolları desteği alır ve bir sonraki iPhone'unuzun ön siparişini vermeniz için "Hey Siri" yapmanıza olanak tanır

Apple Store uygulaması, Siri Kısayolları desteğiyle 5.1.1 sürümüne yönelik bir güncelleme alıyor. İPhone Yükseltme Programı üyelerinin önceden onaylanmış siparişleri için bir Siri Kısayolu ayarlamalarına olanak tanır, böylece Siri'yi arayabilir ve bir sonraki iPhone'larını sesle sipariş edebilirler. Bu özellik, iPhone XR'ın 19 Ekim'de ön siparişe gireceği tam zamanında geliyor. Önemli olan şey için, güncellenmiş Apple Store […]

Apple Store uygulaması, Siri Kısayolları desteğiyle 5.1.1 sürümüne yönelik bir güncelleme alıyor. İPhone Yükseltme Programı üyelerinin önceden onaylanmış siparişleri için bir Siri Kısayolu ayarlamalarına olanak tanır, böylece Siri'yi arayabilir ve bir sonraki iPhone'larını sesle sipariş edebilirler.

Bu özellik, iPhone XR'ın 19 Ekim'de ön siparişe gireceği tam zamanında geliyor. Önemli olan şey için, güncellenmiş Apple Store uygulamasının değişiklik günlüğü, Siri'yi kullanarak iPhone XR ön siparişini nasıl vereceğiniz konusunda size tam olarak rehberlik eder.

iPhone Yükseltme Programı üyeleri, artık iPhone XR ön siparişlerini 10.19'da tamamlamanın daha da hızlı bir yolu için Siri Kısayollarını kullanabilir. Ön onay alırken "Siri'ye Ekle" düğmesini bulun ve "iPhone'um için ön sipariş ver" gibi kendi sesli komutunuzu kaydedin. Ön sipariş başladığında ifadenizi söyleyin ve siparişinizi hızla tamamlayabilmek için Siri'nin Apple Store uygulamasında ön onayınızı almasına izin verin.

→ App Store bağlantısı

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top