İPhone ve iPad'inizde Beta Profili Kullanarak iOS 13 Nasıl Yüklenir

Apple, platformda daha iyi uygulamalar geliştirmek için hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve yeni API'ler ve şeyler içeren iOS 13 Developer Beta 2'yi piyasaya sürdü. Ancak iOS 13 Beta 2'nin piyasaya sürülmesinden çıkan büyük haber, iOS 13 Beta profilinin kullanılabilirliği. Artık WiFi üzerinden iOS 13 Beta 2 güncellemesini almak için uyumlu iPhone veya iPad'inize iOS 13 […]

Apple, platformda daha iyi uygulamalar geliştirmek için hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve yeni API'ler ve şeyler içeren iOS 13 Developer Beta 2'yi piyasaya sürdü. Ancak iOS 13 Beta 2'nin piyasaya sürülmesinden çıkan büyük haber, iOS 13 Beta profilinin kullanılabilirliği.

Artık WiFi üzerinden iOS 13 Beta 2 güncellemesini almak için uyumlu iPhone veya iPad'inize iOS 13 Beta profilini indirip yükleyebilirsiniz. İPhone veya iPad'inizdeki Safari tarayıcısında aşağıdaki indirme bağlantısını açmanız ve ardından Profil yükle düğmesini tıklamanız yeterlidir.

IOS 13 BETA PROFİLİNİ İNDİRİN

İOS 13 Beta Profili Nasıl Kurulur

 1. İPhone veya iPad'inizdeki Safari tarayıcısında yukarıdaki indirme bağlantısını açın ve ardından Profil yükle düğmesine dokunun.
 2. "Buna izin vermek istiyor musunuz?" Sorusu sorulduğunda İzin ver üzerine dokunun.
 3. Bir Cihaz Seçmeniz istendiğinde iPhone'u seçin.
 4. Profil indirildiğinde Kapat'a dokunun.
 5. Cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın, ardından Genel'i seçin.
 6. Genel ayarlar ekranının en altına gidin ve Profil'i seçin.
 7. İOS 13 Beta Yazılım Profiline dokunun.
 8. Ekranın sağ üst köşesindeki Yükle'ye dokunun.
 9. İOS 13 beta profilini yükledikten sonra iPhone'unuzu yeniden başlatın.
 10. Yeniden başlattıktan sonra Ayarlar »Genel» Yazılım Güncelleme'ye gidin , iOS 13 beta'nın indirilebileceğini göreceksiniz.
 11. Cihazınıza iOS 13 beta sürümünü indirin ve yükleyin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top