İPhone'da Tek Bir Harekette Birden Fazla Uygulama Nasıl Taşınır

Bu numara hayatınızı sonsuza dek değiştirecek!

İster Ana ekran uygulamalarınızı yeniden düzenleyen bir çılgınlık içinde olun, ister iPhone’unuzda o minimal boş Ana ekran görünümünü hedefliyor olun, bu iPhone hilesi size çok fazla zaman kazandıracak ve sizi tüm sırlara karşı tam bir huşu içinde bırakacaktır. henüz iPhone’da ortaya çıkmadı.

Ana Ekranımızın yeniden düzenlenmesi, yalnızca uygulamaları tek tek hareket ettirme olasılığı nedeniyle genellikle göz korkutucu bir görev gibi gelir. Ancak bu numarayı kullanarak istediğiniz kadar hareket edebilirsiniz. Klasör hariç – taşıdığınız uygulamaların paketine klasör ekleyemezsiniz.

Aşağıdaki talimatları uygulamadan önce bu videoyu izleyin

İPhone’unuzdaki bir uygulamaya dokunup uzun süre basın veya iOS 14 kullanıyorsanız, Ana ekranınızdaki herhangi bir boş yere de uzun süre basabilirsiniz. Uygulamalar titremeye başlayacaktı.

Taşımak istediğiniz uygulamalardan herhangi bir uygulamayı sürükleyin. Sürüklemeye başladığınız uygulamayı bir elinizle tutmaya devam edin ve diğer elinizle taşımak istediğiniz diğer uygulamalara dokunmaya başlayın.

Diğer elinizle dokunduğunuz uygulamalar, elinizde tuttuğunuz önceki yardım olan hasta sıfırı ile bir paket oluşturmaya başlayacaktır.

Pakete eklemek için taşımak istediğiniz tüm uygulamalara dokunun. Pakete eklemek için bir klasöre dokunamayacağınızı göreceksiniz, ancak klasörden tek tek uygulamalar ekleyebilirsiniz. Klasöre dokunmanız yeterlidir, klasör açılır ve eklemek için içindeki uygulamalara dokunur.

Ancak taşımak istediğiniz yalnızca bir klasör varsa, klasörü hastanızın sıfır noktası yapın, yani klasörle başlayın. Klasörü bir elinizle sürükleyip tutun ve ardından diğer uygulamalara dokunun, bunlar taşınacak uygulamalar paketine eklenecektir.

Taşımak istediğiniz tüm uygulamaları ekledikten sonra, paketi yeni uygulamaların tek bir uygulamayı taşıdığımız ve bıraktığımız gibi olmasını istediğiniz sayfaya sürükleyin. Ve voila! Tüm uygulamalar artık yeni Ana Sayfa’larında (ekranlarında) dinleniyor.

Güzel bir numara, değil mi? Şimdi devam edin ve Ana ekranınızı istediğiniz gibi yeniden düzenleyin. Artık Ana ekranınızdaki uygulamaların karmaşasını temizlememeniz için sizi korkutacak hiçbir şey yok. Mutlu organizasyon!

İlginizi Çekebilir!

What is Lockdown Mode in iPhone and How to Use It

iPhone’da Kilitleme Modu Nedir Nasıl Kullanılır?

iPhone'da Kilitleme Modunun ne olduğunu, iPhone'unuzu karmaşık siber saldırılardan nasıl koruduğunu ve onu nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir