[DÜZELTME] Uygulama Güncellemeleri iOS 12 Beta'da App Store'da Yavaş mı?

Son iOS 12 Beta güncellemeleri, App Store ile çok fazla uğraşıyor. İlk olarak, App Store'a bağlanılamıyor hatası vardı ve şimdi mağazanın uygulama güncellemelerini indirmesi ve yüklemesi alışılmadık şekilde daha uzun sürecek.

İOS 12 Beta 5 güncellemesinin değişiklik günlüğü, App Store bağlantı sorunları için bir düzeltme getirse de, çoğu kullanıcı iPhone ve iPad cihazlarında daha yavaş uygulama güncellemeleri ve indirmeleri görmeye devam ediyor.

Başlangıçta, App Store'daki yavaş indirme hızı muhtemelen iOS 12'deki zayıf WiFi performansından kaynaklanıyor gibi görünse de, kullanıcı raporları hücresel verilere geçmenin de işe yaramadığını gösteriyor. İndirme hızları App Store'da kalır ve yavaş çalışmaya devam eder.

Bazı kullanıcılar için işe yarayan tek düzeltme , cihazı sıfırlamaktır . İOS cihazınızı sıfırlamak, sorunların% 99'unu çözer. Ve neyse ki, iOS 12'deki App Store'daki yavaş uygulama güncellemelerini düzeltmeye yardımcı oluyor.

İPhone'unuzu doğru şekilde sıfırlama konusunda yardım için aşağıdaki bağlantıyı izleyin:

→ İPhone nasıl düzgün şekilde sıfırlanır

İlginizi Çekebilir!

İOS 11.4 beta 5 güncellemesi nasıl indirilir

Apple şimdi iOS 11.4 beta 5 güncellemesini geliştiricilere yayınladı. Güncelleme, geçen hafta beta 4'ün yayınlanmasından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir