Zoom Hesap Numarası Nasıl Bulunur?

Zoom, bu yıl video toplantıları düzenlemek için sürekli olarak en popüler platformlardan biri oldu. Ve şimdi, OnZoom ile erişimini genişletiyor. OnZoom, Zoom’un para kazanabileceğiniz etkinlikleri barındıran yeni platformudur. İster yoga, aşçılık, çömlekçilik, müzik veya dans derslerine ev sahipliği yapmak isterse canlı bir konsere ev sahipliği yapmak isteyin, bu yıl her şey sanal olmalı.

OnZoom ile kolayca yapabilir. En azından Birleşik Devletler’deki insanlar için olabilir. OnZoom hala beta aşamasındadır ve yalnızca ABD’deki lisanslı hesaplar için kullanılabilir. Şimdi, OnZoom’da ev sahibi olmanın bir parçası, OnZoom ekibinin kabul ettiği ve onaylayıp onaylamayacağı bir başvuru göndermenizi gerektirir. Ancak bu daha sonrası için bir sorun.

OnZoom için başvurunuzu doldururken, Zoom Hesap numaranızı göndermelisiniz. Hesap numaranız, hesabınızı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olduğu için Zoom Desteğinden yardıma ihtiyacınız olduğunda da yararlıdır. Hesap Numaranızı Zoom web portalındaki Profil bilgilerinizin altında bulabilirsiniz.

Zoom.us adresine gidin ve hesabınızla oturum açın. Ardından, soldaki gezinme menüsünden “Profil” e gidin.

Adınızın altında Hesap Numaranızı bulacaksınız.

Zoom hesap numaranızı masaüstü uygulamasında bulamıyorsunuz, bu yüzden biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ancak web portalından bulmak oldukça kolaydır. Sahip olduktan sonra, OnZoom başvurunuzu tamamlayabilir ve etkinliklere profesyonel bir şekilde ev sahipliği yapma yolunda ilerleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Zoom, Chromebook Uygulamasını Kapatıyor

Chromebook'lar için Zoom uygulaması, Ağustos 2022'de resmi olarak kullanımdan kaldırılacak. Bunun kullanıcılar ve alternatifleri için ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir