İPhone'da Abonelik Nasıl İptal Edilir

İPhone’unuzda gereksiz abonelikleri bulun ve iptal edin. İPhone’da bir abonelik için kaydolmak çok kolaydır ve ayrıca çok tatmin edici bir şey de ekleyebilir miyiz – sondaki ding sesi satın alma işleminin tamamlandığını size bildirdiğinde. Süreç, kişileştirilmiş basitliktir. Ancak bir aboneliği iptal etmek biraz daha yanıltıcı olabilir. En son iOS’taki Ayarlarınıza eskisi kadar gömülü değil, ancak […]

İPhone’unuzda gereksiz abonelikleri bulun ve iptal edin.

İPhone’da bir abonelik için kaydolmak çok kolaydır ve ayrıca çok tatmin edici bir şey de ekleyebilir miyiz – sondaki ding sesi satın alma işleminin tamamlandığını size bildirdiğinde. Süreç, kişileştirilmiş basitliktir. Ancak bir aboneliği iptal etmek biraz daha yanıltıcı olabilir. En son iOS’taki Ayarlarınıza eskisi kadar gömülü değil, ancak bir abonelik satın almak kadar basit değil.

İPhone’da bir aboneliği iptal etmenin iki yöntemi vardır. İlk yol, App Store’un kendisidir. Aynı zamanda daha kolay bir yoldur.

App Store’dan Aboneliğin İptal Edilmesi

İPhone’unuzun ana ekranından App Store’u açın ve ekranın sağ üst köşesine doğru Profil simgenize dokunun.

Orada Abonelikler seçeneğini göreceksiniz. Üzerine dokunun. Aktif aboneliklerinizi yüklemek biraz zaman alacak.

Yüklendikten sonra, iptal etmek istediğiniz Aboneliğe dokunun. Bu aboneliğin ayrıntıları açılacaktır. Ekranın sonundaki ‘Aboneliği İptal Et’e dokunun ve aboneliğiniz iptal edilecektir.

İPhone Ayarlarından Aboneliğini İptal Etme

Bir aboneliği iptal etmenin başka bir yolu da Ayarlar’dandır. İPhone’unuzun Ayarlarına gidin ve ardından ekranın üst kısmındaki Apple ID kartınıza dokunun.

Ayrıca iPhone’unuzun ayarlarından bir aboneliği iptal edebilirsiniz. Ayarlarda Apple ID kartınıza gidin.

Apple Kimlik kartında Abonelikler’e gidin.

Bundan sonra süreç bir öncekine benzer. Tüm aktif abonelikleriniz burada listelenecektir. İptal etmek istediğiniz aboneliğe dokunun ve aboneliği iptal etme seçeneğini seçin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top