Yakın tarihli bir güncellemeden sonra Windows 10 PC'lerde WiFi çalışmıyor

Bir dizi Windows 10 kullanıcısı, Windows 10 bilgisayarlarında WiFi ile ilgili sorunları ya bağlanmadığını ya da görünmediğini bildiriyor. Sorun, Windows 10 Ekim 2018 güncellemesinin yeniden yayınlanmasıyla ilgili değildir, ancak Windows 10'un bir bilgisayara otomatik olarak yüklediği sürücü dosyalarıyla bir ilgisi vardır.

Microsoft topluluk forumlarında dolaşan bir kullanıcı, bilgisayarı yeniden başlatmanın veya Intel'den WiFi sürücüsünü yeniden yüklemenin sorunu çözdüğünü söylüyor, ancak yalnızca birkaç saat / gün için. Bu, Windows 10'un kullanıcının makinesine hatalı bir WiFi sürücüsünü otomatik olarak kurarak gerçekte çalışanı geçersiz kılarak klasik bir belirtisidir.

Bazı kullanıcılar için, WiFi ağı Windows 10 makinelerinde bile görünmüyor. Bu tür sorunlarla karşılaşırsanız, Ağ ayarlarını sıfırlamak yardımcı olabilir. Ayarlar »Ağ ve İnternet» seçeneğine gidin ve Ağ Sıfırlama'yı tıklayın.

Microsoft henüz sorunu kabul etmedi, ancak bu yaygın bir sorun olduğu için çok yakında bir düzeltme yapılması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!

How to Fix Discord Stream Sharing Discoloration in Windows

Windows’ta Discord Akış Paylaşımı Renk Değişikliği Nasıl Onarılır

Discord ekran paylaşımı sırasında görüntüde bozulma veya renklerin solması mı var? Bu çözümlere göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir